Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ennyire félős lenne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire félős lenne? Vagy mi?

Figyelt kérdés
Van egy pasi aki nagyon bejön nekem. Én 22 éves vagyok. Ő 21. Egy faluba lakunk közel egymáshoz. szinte minden nap látjuk egymást. Msn en kb 1 hónapba egyszer ír rám ami elég kevés. de akkor is olyanokat mond hogy teljesen rápörgök. Mindig azt mondja hogy jó lenne ha jobban megismernénk egymást.. Meg ha meglát valahol akkor egyből mondja milyen szép meg csinos vagyok. Legutóbb pedig hogy kamozni akart mert hogy annyira jó lenne ha látna. Én már arra jutottam hogy áthívom egy filmre vagy legalább beszélgetni hogy valahogy túl legyünk ezen az msn es beszélgetős kezdő lépésen,. Mert ez már több mint fél éve tart. De mint ha félne :/ vagy én nem tudom. Mit csináljak ? Nekem ez a srác nagyon bejön.. amióta ismerem nem tudom kiverni a fejemből. :/ segítsetek..
2011. júl. 26. 21:58
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
hiába hívom mindig van valami kifogás.. ezen kéne valahogy átesni... kérlek olvassátok már el rendesen mi a problémám :S
2011. júl. 26. 22:35
 12/12 anonim válasza:

na en ezt ajanlom:


vitest bulizni igyon egy picit hogy jo kedve legyen


tancoltasd meg mert ha jo kedve van ar nemfog felni es megtapasztalja hogy nem haraptok es mar konnyeb dolga lesz nekedis es neki is

2011. júl. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!