Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítség. Hogyan dobjam be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség. Hogyan dobjam be magamat a csajoknál? úgy hogy lássák nem vagyok félős önbizalom hiányos gyerek.

Figyelt kérdés

Nagyon félek mert holnap találkozni fogok egy olyan csajjal akibe szerelmes vagyok. És hát nem egyedül lesz hanem az unokatesójával. Holnap lesz a találka, és mindketten tudják, hogy szerelmes vagyok belé.



Azt mondta az unokatesója,hogy ha nem leszek ott akkor gyáva vagyok,azt pedig nem akarom,hogy elkönyveljen gyávának.


önbizalom hiányos fiú vagyok és nem merek kezdeményezni a csajokkal meg minden.mindig csak msn beszélek velük mert talizni nem merek.És nem vagyok egy beszédes típus sem.Help

NAGYON FÉLEK


2010. aug. 19. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
csak kezdj el beszleni es a tobbi jon magatol ... nekem is ezt mondtak.... 21szf
2010. aug. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azon leszek de nem vagyok hozzászokva ahhoz,hogy csajokkal társalgok.


Félek,hogy szarul fog alakulni az egész.

2010. aug. 19. 20:58
 3/4 anonim ***** válasza:
feleslegesen görcsölsz...ez csak tőled függ, de sztem nem vagy te olyan félős...amúgy tényleg jön magától, de az, h gyáva vagy, mert nem vagy ott...hát ez érdekes...ilyet még nem hallottam...az a lényeg, h mikor megkérdeznek valamiről, akkor nem habozz, válaszolj...ez azért jó, mert nem hazudsz, másrészt látják, h tudod, h mit beszélsz és határozott vagy...meg igyekezz te "vezetni".Te mond meg, h melyik kávázóba üljetek be pl...azzal a címszóval, h az milyen jó hely.Szóval ne variálj egy döntésen sokat.Tényleg felesleges...gondolkozz 1 picit...ha magukkal hívtak, akkor csak látnak benned valamit...Hajrá!!!
2010. aug. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne félj egyátalán! Úgy gondolom, hogy ha már találkozol vele akkor az azért van mert érdekled. Van nála esélyed úgyhogy nem kell paráznod. Beszélgess vele spontán! Az tutira beválik. Ahogy előttem is írták legyél domináns a nap alatt, és kicsit elérhetetlen! ;) Ha másnap kicsit feszültnek érzed magad vágj be előtte 2-3 felest (vagy amennyi kell ahhoz h kicsit ellazítson), de utána rágóval vagy valamivel nyomd el szagát! :D A lényeg hogy laza legyél és önmagad! :D Ne parázd el, mert már csak ezen múlik! Sok sikert! ;) Remélem segítettem!
2010. aug. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!