Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Olyas valaki van itt, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyas valaki van itt, aki azelőtt nagyon "félős" volt, és mégis lett barátnője?

Figyelt kérdés
Ha van akkor legyen szíves leírni, hogy mégis hogy lett neki, mert kezd elegem lenni abból, hogy mindenkinek van körülöttem csak nekem nincs! Hogy mentetek oda hozzá? Vagy Ő jött oda?
2010. okt. 14. 15:25
 1/5 Moszuke ***** válasza:
52%

volt egy lány a suliba, tetszett.. a haverok addig basztattak hogy oké, odamegyek egy szünetbe..

támogató oszlopként jött mögöttem az osztály egyik szép fiúja mondanom sem kell. hogy mivel jóban voltunk szépen hallottam ahogy kuncog mögöttem.. így sokat nem segített a jelenléte:DDD


megszólítottam: hello, bla bla szöveg. tetszel nekem.

de nem jött össze..:D viszont jót röhögtünk később a dolgon:)

2010. okt. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csácsá :D hát nem voltam kimondottan félős...de énse tudtam hogy hogyan is kellene neki kezdeni a dolognak : D aztán végülis a NET segített : ) sokkal könnyeb volt úgy elkezdni azzal beszélni aki tetszik hogy msn en vagy valami : ) aztán persze találkoztunk élőbe is : ) azóta is eggyüt vagyunk : ) szal semmi gond ezzel h nem vagy magabiztos : D jó mondjuk ha már ott tartanátok h találkoztok azért neijedj meg tőle vagy valami : )
2010. okt. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 pappmartin ***** válasza:
van:) nekem is összejött. igaz neten keresztül.:) lehet az is segített hogy osztálytársak vagyunk
2010. okt. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez volt a gondom, bár sokszor az én választásom miatt, mert egyszerűen nem találkoztam olyannal, akivel érdekelt volna egy kapcsolat. Aki meg bejött, azzal mindig probléma volt. Mindenesetre nagyon szenvedtem emiatt.

Aztán egyszer csak jött szemben az utcán - Ő. Megszólítottam - nagyon spontán módon, csak úgy jött magától... Maga a "duma" miatt a legtöbben hülyének néztek volna, de ebben az esetben bejött: ujjal rámutattam a szomszéd épület földszinti ablakain lévő rácsokra és megkérdeztem, hogy szerinte mire valók. Udvariasan persze, hosszan kifejtve, körítve. Elmondta a véleményét és ebből kialakult egy 4 órás konstruktív vita sörrel és csipsszel :-)

Aztán a többi már ment magától, azóta is együtt vagyunk. A lényeg, hogy magabiztos légy és laza, spontán. Bármilyen hülyeséggel is szólítod le, ha bejössz neki, úgy fogja alakítani, hogy ne utoljára találkozzatok. Olyan gyorsan szólítsd meg, hogy ne legyen időd parákon agyalni és akkor tényleg magabiztosnak fogsz mutatkozni. Utána pedig természetesen és spontán fognak alakulni köztetek a dolgok. Ehhez persze kell egy alkalmas partner, ez pedig már szerencse kérdése. Ha megtalálod, nagyon becsüld meg! Sok sikert!

2010. okt. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Utolsó: A szövegeden nagyon nagyot nevettem már bocsesz :D Mindenesetre minden elismerésem a tiétek :( Majd igyekszem... :D

2010. okt. 14. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!