Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ennyire félős lenne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire félős lenne? Vagy mi?

Figyelt kérdés
Van egy pasi aki nagyon bejön nekem. Én 22 éves vagyok. Ő 21. Egy faluba lakunk közel egymáshoz. szinte minden nap látjuk egymást. Msn en kb 1 hónapba egyszer ír rám ami elég kevés. de akkor is olyanokat mond hogy teljesen rápörgök. Mindig azt mondja hogy jó lenne ha jobban megismernénk egymást.. Meg ha meglát valahol akkor egyből mondja milyen szép meg csinos vagyok. Legutóbb pedig hogy kamozni akart mert hogy annyira jó lenne ha látna. Én már arra jutottam hogy áthívom egy filmre vagy legalább beszélgetni hogy valahogy túl legyünk ezen az msn es beszélgetős kezdő lépésen,. Mert ez már több mint fél éve tart. De mint ha félne :/ vagy én nem tudom. Mit csináljak ? Nekem ez a srác nagyon bejön.. amióta ismerem nem tudom kiverni a fejemből. :/ segítsetek..
2011. júl. 26. 21:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szedd csak fel nyugodtan a srácot, azért vált ilyen félőssé mert más lányok már megalázták és lerombolták az önbizalmát.

21f

2011. júl. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Helyzet dettó, én 22 L ő 30 F. Nem lép, de kedvel, én is.

Ne hívd át filmre, mert félre fogja érteni, hogy szexelni akarsz csak. Hívd el lazán pizzázni.

2011. júl. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

ha talalkozol vele allicsd le es beszelgess vele

pl: hogy mien napotok volt elmeselitek egymasnak meg beszelettek bulkrol stb


CSak azert hogy lassa hogy nem harapsz es hogy nyitott vagy

2011. júl. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Már próbáltam.. de mindig van valami ami miatt nem ér rá.. csak neten tud így viselkedni :/ Barátnője még nem volt legalább is nem tudok róla..de csajok vannak körülötte mert jó képű srác nagyon
2011. júl. 26. 22:07
 5/12 anonim válasza:

elso kommentelonek igaza lehet


Nincs obizalma enis igyvoltam regen

de nekem visszahiztak :D


1 haver elvit discoba ittunk jokedvunk lett es elvitt egy csomo csajhoz es naon jol eltuttam vele dumalni


szovala valami ilyesmit kene neki intezned csak ne te hivd meg mert akkor be ilyed es nemmegy hanem haverjai inkab a legjob baratja

remelm segithettem

csá

2011. júl. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is hívd el, aztán finoman mozdulj rá, ha te sem vagy közömbös neki akkor marhára díjazni fogja ha egy kicsit rámenős vagy.....pláne ha még nem volt csaja, el fog tőled ájulni :)
2011. júl. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
jár discoba azzal nincs gond... :/ bulizik ezerrel.. de csak a tesójával...
2011. júl. 26. 22:12
 8/12 anonim válasza:
na ez eleg baj en nemvoltam a tesommal csak haverral es itunk mint barmok es en akkor naon ellazultam csak haverrokal es neem ugy inteztek hogy a csaj elhil engem tancolni es eleg ramenos csaj volt szoval engem ki rantott a boxbol es tancoltunk mint allatok es mar nem felek egy csajtolsem
2011. júl. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
kedves jó gyerek.. ezzel nekem nem segítettél hogy te neked milyen jó :/ én nem tudom mit csináljak vele? azért nem akarok egy nagyon rámenős könnyűvérű nőnek tünni ..
2011. júl. 26. 22:24
 10/12 anonim válasza:
szerintem nyugodtan hívd filmezni, de horror, mert lesz okod h hozzábújj
2011. júl. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!