Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdjek csajozni? 12/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek csajozni? 12/F

Figyelt kérdés
12 éves vagyok,de még sohasem létesitettem kapcsolatot egy lánnyal.Van egy lány aki nagyon tetszik nekem,de ő elutasit.Mit csináljak?! Tudnátok egy közösségi oldalt ajánlani ahol vannak 11-12 éves lányok is ? Facebook kilőve,mert ott nem lehet könnyen rákeresni a nemre és a korra. :S na hello,köszi a választ :D
2011. júl. 25. 16:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Lóbáld előtte a rudidat.Ha elég nagy talán összejön.
2011. júl. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
én 13 vagyok,nekem irhatsz kérdező.éS EZEN MIT KELL UGY MEGLEPŐDNI?a mai világban 12 évesen már egy páran a szüzességüket is elvesztették......
2011. júl. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
elég szomorú
2011. júl. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Jó,hát akk várom még kb. 2éves aztán elkezdek...Most inkább csak a haverjaimmal focizgatok,stb...
2011. júl. 26. 09:48
 15/18 anonim ***** válasza:

ilyen koromba max még "szia"-t tudtam mondani a lányoknak, meg Pokemonoztam

F17

2011. júl. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
építs kukit magadnak legóból és dugjad seggbe magadat
2011. júl. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
hogy hívnak?
2011. aug. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Én is úgy érzek mint te...


Következik az UDVARLÁSI TIPPEK KEZDŐK SZÁMÁRA!


1.Mond,hogy neki van a legszebb szeme amit valaha láttál...(találj ki valami költőit)


2.Nevess azokon amiket mond,mert azt hiszi hogy vicces.DE azért ízléssel.amit komolyan kell,azt komolyan.


3.Mond neki hogy szerinted szép.


4.Nézz hosszan és mélyen a szemébe


5.Vegyél neki valami finomat,vagy csak hívd meg valamire(bon-bont ne vegyél!Az öregeknek való!)


6.Adj neki valami kedves,jópofa kis becenevet,amitől különlegesnek érzi magát.


7.Legyél extra-csinos ha találkozol vele.Vedd fel a legszebb fogpasztareklám-mosolyod!

2011. nov. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!