Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Tobbet ne kezdjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tobbet ne kezdjek el csajozni?

Figyelt kérdés
Szoval! A helyzet az hogy a testverem nagy csajozo gep....Rengeteg csajjal osszetud jonni es nem nagy dolog neki..Rengeteg olyan csajjal jart mar akivel ha vegig megy az utcan mindenki ot es a baratnojet nezni....es en is sokszor kertem tolle tanacsot de nekem sose jon ossze.... es eddig ahany baratnom volt mindeggyikre azt mondta hogy egy **************....Elmult este tarsasagba voltunk es szoba kerultek ezek es azt mondta mindenki elott hogy en sose leszek jobb mint o....ezt tudom fel is fogtam de kicsit rosszul eset.....Nem, vagyok erzelgos tipus de durva volt akkor is...ti mit tennetek?
2010. máj. 30. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:

mutasd meg neki,hogy igen is jobb leszel.

állj pozitívan hozzá,és ne érdekeljen az ő véleménye.

hány évesek vagytok?kicsit versengésnek hangzik ez így köztetek...

ne add fel,próbálkozz,még ha elutasítanak is a lányok,mert csak így szerzel tapasztalatokat

kitartás!

15/L

2010. máj. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gyerekes hatalmi harc... Egyszerűen csak nem akarja, hogy neked jobb legyen, mint neki. Ennyi. Ne foglalkozz vele. Csajozz tovább, amúgy meg ha neked tetszik a nő akkor mit érdekel téged, hogy ő mást mondd?
2010. máj. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a) Nyakon vágnám.

b) Megdugnám az összes csaját, akit csak tudok.

c) Megszívatnám pl. úgy, hogy vinnék egy dobozt a régi csajaitól való csecsebecsékkel, levelekkel, stb. teli úgy, hogy elmenjek előttük, amikor éppen egy ígéretes új csajszival hetyeg, és megbotlanék, elejteném a dobozt, hadd magyarázkodjon.


De leginkább hagynám a cseresznyemagba az idiótáját, és elkerülném a közös társaságokat is.

2010. máj. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Majd 30 évesen rájön amikor még mindig nem lesz egy komoly kapcsolata sem, hogy talán másképp kellett volna csinálni, te meg már boldog családapa leszel.
2010. máj. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
rúgd tökön hogy impotens maradjon
2010. máj. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
rántsd le
2010. máj. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

mit számít a testvéred véleménye?

sok ezer férfi csajozik jobban, mint te

másik sok tízezer meg képtelen csajozni

te még a jobbak közül vagy

sőt, a testvérednél is millióan csajoznak jobban!

semmit se számít, hogy ő mit gondol

az számít, hogy te szeresd a barátnődet

úgysem fogsz életed végéig a testvéred véleménye szerint élni, amikor családod lesz, ő nem szólhat bele, hogy mit, hogy csinálsz

legyél önálló!

2010. máj. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
O 20 eves fiu en meg 15 eves fiu
2010. máj. 30. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!