Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Szerintetek milyen ötlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek milyen ötlet?

Figyelt kérdés

Elég félénk vagyok az utcán leszólítani olyan lányokat aki bejön és látom rajta hogy én is neki, agy egy olyat találtam ki hogy esetleg megkérdezem hogy jól jár-e az óra a telefonomon, és amikor felé fordítom átkarolom majd a telefonomra rajzolok egy szívet(IPhone-ról van szó) és ránézek, hátha ad valami jelet.na, mi a véleményetek, romantikus vagy milyen?

lehetőleg tényleg lányok írjanak... 14/F


2011. júl. 23. 00:27
1 2
 11/18 napietus ***** válasza:
hát elég nyál...bár a korban Hozzád illőknek lehet bejön, ezt nem tudom. egyébként minden lányt megtanítanak arra, hogy "ne állj szóba idegennel".
2011. júl. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Legyél inkább szatír! Akkor sem rajzolnod, sem karolnod nem kell, csak mutogatnod!
2011. júl. 23. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
-.- :DD oké, majd a metrón előveszem aztán aki rácuppan az lesz az enyém :P
2011. júl. 23. 02:57
 14/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is aranyos, csak az átkarolást hagyd ki esetleg :) 19L
2011. júl. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
NE HOGY MEGTEDD! Én is annyi idős vagyok mint te és ha megtennéd képen törölnélek!! Nagyon átlátszó! Nem túl eredeti! Nem romantikus! Erre gondolnál vissza ha eszedbe jutna hogy találkoztál vele? Ez olyan mint az ásítós ölelés...
2011. júl. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje"

"mellesleg nem volt semmiben, csak amikor ültem a metrón és láttam egy jó csajt, szemeztünk és nem mertem megszólítani így eszembe jutott ez de lehet az átkarolást ki kéne hagyni :D valószínű tényleg megijedne...:/"


NA amit ebből értettem: Mesztelenül ült a metrón egy jó csaj akivel szemeztél de nem merted megszólítani és ő ijedt meg tőled... xĐĐĐĐ

2011. júl. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
áhh megijednék:D a bejösz neki hivd meg valahova... vagy bármi
2011. júl. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
ne csináld meg ... öngyilkosság lenne a csaj helyébe pofon vágnálak vagy tökön rúgnálak és elszaladnék ... ink kérdezd meg menyi az idő azt hívd el valahova
2011. júl. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!