Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Szerintetek milyen ötlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek milyen ötlet?

Figyelt kérdés

Elég félénk vagyok az utcán leszólítani olyan lányokat aki bejön és látom rajta hogy én is neki, agy egy olyat találtam ki hogy esetleg megkérdezem hogy jól jár-e az óra a telefonomon, és amikor felé fordítom átkarolom majd a telefonomra rajzolok egy szívet(IPhone-ról van szó) és ránézek, hátha ad valami jelet.na, mi a véleményetek, romantikus vagy milyen?

lehetőleg tényleg lányok írjanak... 14/F


2011. júl. 23. 00:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne csináld!
2011. júl. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Te nagyon keményen nyomod apa:D
2011. júl. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
rajzolj inkább egy f@szt
2011. júl. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt hanyagold. Lehet nem az utcán kéne kezdened, hanem osztálytársakkal, sulitársakkal. Ha mindenképp az utcán akarod leszólítani hívd meg egy fagyira (ha látod, hogy te is bejösz neki).
2011. júl. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne karolj át senkit. ha látod,hogy bejössz neki menj oda és hívd meg valamire
2011. júl. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
2. válaszoló :"DDD XD
2011. júl. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ez aranyos :D ez valami filmben is volt, nem? vagy valami hasonló :D Mondjuk először lehet, hogy megijednék tőled.
2011. júl. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem valamiért Justin Bieber ugrott be a gyerekről:D És ez elég durva, meg is ijedtem:D
2011. júl. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
mellesleg nem volt semmiben, csak amikor ültem a metrón és láttam egy jó csajt, szemeztünk és nem mertem megszólítani így eszembe jutott ez de lehet az átkarolást ki kéne hagyni :D valószínű tényleg megijedne...:/
2011. júl. 23. 00:43
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem merted megszólítani, de lazán átkarolnád?:D Ez olyan, mint, ha egy lány ezt mondaná: nem mertem neki kiverni, de jól leszoptam!:D
2011. júl. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!