Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 4 éve húzódik. Azóta kerülgetj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 éve húzódik. Azóta kerülgetjük egymást. Ő most katona. és messze lakik, tőlem 350 km-re. Bevállaljam így a vele való kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Szeret. Szeretem. Csak épp nagyon féltem, mert olyan helyre van beosztva, ahol nagyon veszélyes. és egy darabig ott is lesz. Ha jön hozzám, nagyon jó, de kb havi egyszer ha tudunk találkozni.
2009. ápr. 4. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy próbát megér. Ha erős a szerelmetek, megéri.
2009. ápr. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jaj..ez nagyon nehéz. Csak akkor vállald be, ha TELJESEn biztos vagy magadban..és a kapcsolatotokban..Gondolom neked sincs szükséged arra, hogy valaki elcsavarja a fejed és lelkiismeretfurdalásod legyen a párod miatt. És érzelmileg sérülj, szerintem ezeket te is megfontoltad, hisz akkor nem tennéd fel ezt a kérdést. Arról már nem is beszélve, hogy nem biztos, hogy most arra lenne szükséged, hogy minden hónapban csak egyszer találkozz a pároddal nem tudom mennyi ideig..így nem lehet tervezni a közös jövőt..ráadásul az ember sokat változik ez így megsem ismered igazán..bár nem tudom a 4 év alatt mennyire sikerült.

Én a helyedben nem vállalnám így a kapcsolatot, hisz többet szenvedsz mint örülsz. Nem a 18-19 században élünk, amikor romantikus levelezést, házasság követ. Nem bántani akartalak, csak segíteni ezzel a véleménnyel is. SOk sikert.

2009. ápr. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hát igen... nehéz a helyzet... és az a sz.r, hogy persez, volt más kapcsolatom is, két évig tartott, és mégsem bírtam elfelejteni... pedig mindig is tartottam tőle picit, mert kettőnk közt ő az erősebb, keményebb, én pedig-aki általában Vaslédiként vagyok aposztrofálva...- a lágyabb pólus. PEdig hát... én kos vagyok, Ő nyilas... na mindegy.

Szóval nekem volt ez a két éves kapcsolatom, majdnem házasság lett belőle.

Neki két éve nem volt normális barátnője.

Aztán nekem vége lett a kapcsolatomnak, eljegyzés felbontva, közös lakás eladva... én mentem vissza anyámhoz, ő vett egy kisebb lakást.

És akkor találkoztunk Vele. És megértette hogy nem akarok összejönni vele, mert félek, mert nem akarom Őt hülyére venni, stb. és nem hisztizett.

És most Kinn van koszovóban. Egyre csak őrlődöm: ha engedek neki akkor ki tudja hogy meddig tart, ha nem engedek, és valami nagy baja lesz, akkor meg sajnálhatom... :S

2009. ápr. 4. 12:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy dolgot kell tisztázni. Egy életed van, azt hogy akarod eltölteni? úgy hogy egyedül vagy sokáig, és elméletileg van csak kapcsolatod, vagy egy olyan pasi mellett, aki ott van melletted minden este? havi egy alkalom ha csak a szexet nézzük akkor is kevés egy fiatal lánynak. Tudom hogy a szerelem sokmindent kibír, és én is dilemmáznék, mert ha az ember benne van valamiben, azt teljesen másképp látja egy kívülálló.


Érdekes, nálunk is így van: én kos, párom nyilas. Teljesen különbözünk, ő a kis hiperaktív, én a nyugodt.

2009. ápr. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen, ez igaz... de megmondta nekem, hogy ha úgy adódna hogy összejövünk és tényleg komoly a dolog, akkor ő megtenne mindent hogy nagyon sokat legyünk együtt....:) Csak hát ez a Koszovó dolog... :S és még sokáig ott lesz.
2009. ápr. 4. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!