Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok vonzó egy katona pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok vonzó egy katona pasi?

Figyelt kérdés

Magas,izmos,erős :) megértő kedves vicces,DE! a hivatása

miatt néha-néha keveset van otthon,illetve bármikor lehet vlami gebasz,és történik vele valami...

szóval vonzó lehet egy ilyen srác?


2010. aug. 25. 21:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
egyenruha fétis,csak amikor dolgozol lehet a szomszéd dugja majd a nődet:):)
2010. aug. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelnek a magas izmos pasik. Olyan meg főleg nem akit alig látok és minden nap azon kell aggódni hogy mikor lövik le.
2010. aug. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
egy cseppet sem vonz, sőt taszít egy olyan ember, akinek a hivatása más emberek bántása, sőt, megölése...és a másik, h sosincs otthon, az válasszon ilyen hivatást, aki magányos farkas és nem akar családot, mert egy családnak szüksége van a szerető férjre,apára, nem csak néhanapján telefonon meg webkamerán...
2010. aug. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem teljesen mindegy,hogy mi a férfi hivatása.Nem az alapján szeretek belé.Ha utólag kiderül,hogy katona,azért még nem szakítanék,szerintem.
2010. aug. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
a barátom katona xy ( neve :P ) és vonzó:D
2010. aug. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
a katonák dolga ma már a béke fenttartása,és sajnos sokan hallnak meg benne,és hát igen a családot,ezzel kár fent tartani hogy apu bármikor meghalhat,és soha nem megy haza :S
2010. aug. 25. 21:52
 7/19 anonim ***** válasza:
a béke fenntartása? fegyverekkel? nem érzed ezt egy kicsit paradoxonnak? mindegy, nem akarok vitatkozni, meg nem ez volt a kérdés... csak ez egy kicsit ledöbbentett
2010. aug. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Számomra abszolút nem vonzó. Én azt szeretem, ha minél több időt tudok a barátommal tölteni és nem kell azon idegeskednem folyton, hogy ha elmegy, akkor élve visszajön-e.

A barátom is tudja ezt, és nem lesz katona, pedig régen szeretett volna az lenni. Mondjuk neki betegség miatt alapból kilőve a katonai hivatás.

A bátyám katonának készül, de nem örülök neki, őt sem szeretném elveszíteni.

2010. aug. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem vonzó.Az fentiekben leírtak miatt.
2010. aug. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben! Persze ez csak az én véleményem, de nincs jobb egy katonánál! Megkérdezhetem hány éves vagy?
2010. aug. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!