Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ez mennyire zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez mennyire zavarna titeket?

Figyelt kérdés

Kiskoromban tüdőrákom volt és ki kellett vegyék az egyik tüdőmet. Most csak 1 van. Én jól el vagyok vele, sokat sportolok, rendszeresen futok is. Tény, hogy nem megy úgy, mint egy egészséges embernek és tudom, hogy nem is mehet, de azért is próbálkozom a sportokkal meg jól is érzem magam.


Mennyire hátráltató tényező ez az ismerkedésben? Az ilyen féle fogyatékosság kizáró oknak számít?


Légyszi írjatok kort és nemet, és indokoljátok is a válaszotokat, ha lehet.


2011. júl. 19. 23:36
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
ja 22L voltam
2011. júl. 20. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
nem, ez nem adhat rá okot...
2011. júl. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
engem nem zavarna nem a tudoje miatt válazsotok valakit,persze ha válaszotok nem ilyen pár napra:) és annyiban zavarna csak h jobban félteném az illetot,de nem zavarna:)14/L
2011. júl. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Ez kivülröl nem látható és ha nem mondod el nem tudják meg.Tehát nem hátráltat 13F
2011. júl. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Szerintem ez abszolutt nem lehet indok a kapcsolat létrehozásában,más embernek nem ijen gondjai vannak,és mégis belemer vágni egy kapcsolatba.szerintem téged igazán csak az zavar,hogy mi lesz,hogyha esetleg megtudja a párod. (de szerintem mielőt belemennél egy kapcsolatba tudasd a kiszemeltel a tényeket) aki igazán szeret az ugy szeret,ahogy vagy.
2011. júl. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
Szia! Én csaj vagyok és nekem a szívemet műtötték, sokáig azt hittem hogy a vágás miatt rosszul kell éreznem magam, de megnyugtató visszajelzéseket kaptam, igazából senkit sem zavar, és már kivágott felsőket is hordok... :) Nekem anyukám mindig azt mondta legyek rá büszke...végülis megmentették az életem..
2011. júl. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Nem is tudom... én inkább nem járnék ilyen sráccal, de ha szerelmes lennék akkor nem zavarna.
2011. júl. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Engem sem riasztana vissza. De ha valakit igen, az valószínűleg félne, hogy vissza jön a betegséged és ez megrémíti.
2011. júl. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem zavar...sőt büszke lennék rá,hogy a pasim milyen erős!

15/L

2011. júl. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Én azért nem,mert engem elriaszt az hogy volt rákja.Amit örökölhet a gyerekünk később,így ha tehetném kerülném inkább.20l
2011. júl. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!