Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lanyok! Titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Titeket mennyire zavarna ha 2 evvel kisebb lenne a pasitok?

Figyelt kérdés
Van egy srac aki 2 evvel kisebb nalam de nagyon vagany srac es azt hiszem teljesen bele vagyok esve. Ugy vettem eszre hogy kolcsonos. Az a problema hogy en 14 o meg 12 eves. Ekkora korban kicsit feltuno. Szerintetek? Azoktol a valaszoktol kimeljetek hogy nem a kor szamit kerlek. Nem a ti valaszaitoktol fogok donteni csak kivancsi vagyo. :D
2010. júl. 26. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem látszik meg, hogy kissebb, akkor nekem jöhet :P de akkor agyilag is legyen legalább velem egy szinten...:-S
2010. júl. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Am 16/L
2010. júl. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha úgy érzed érett egy komoly kapcsolathoz, akkor vágj bele. De mindketten nagyon fiatalok vagytok még, főleg ő, 12 év az még nagyon kevés. De ti tudjátok. Inkább várj még ezzel pár évet, és inkább a saját korosztályodnál maradj.

17L

2010. júl. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát velem is majd nem ilyen a helyzet :D

15leszek és van egy srác aki 14lesz :D

és krvára tetszik :D sőt talán már szeretem is.

én nemtudom mit csináljak,szal tanácsot sem tudok neked adni :D :(

2010. júl. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!