Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ez mennyire zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez mennyire zavarna titeket?

Figyelt kérdés

Kiskoromban tüdőrákom volt és ki kellett vegyék az egyik tüdőmet. Most csak 1 van. Én jól el vagyok vele, sokat sportolok, rendszeresen futok is. Tény, hogy nem megy úgy, mint egy egészséges embernek és tudom, hogy nem is mehet, de azért is próbálkozom a sportokkal meg jól is érzem magam.


Mennyire hátráltató tényező ez az ismerkedésben? Az ilyen féle fogyatékosság kizáró oknak számít?


Légyszi írjatok kort és nemet, és indokoljátok is a válaszotokat, ha lehet.


2011. júl. 19. 23:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem, és ez nem fogyatékosság. Akkor már az is, ha valakinek kivették a vakbelét... Szerintem nincs ebben semmi.

14L

2011. júl. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Én egyáltalán nem gondolom, hogy ez kizáró ok lenne. Esetleg picit jobban félthet a párod, de, hogy ez gát lenne abban, hogy összejöjj valakivel. Nem gondolom :)

A lényeg, hogy ne érezd fogyatékosságnak, illetőleg ne érezd magad ezért kevesebbnek, mert az önbizalomhiányhoz vezet, ami pedig nyilván érződik és hátráltathat a pártalálásban.

Amúgy meg legyél rá büszke, hogy túlélted :)

17 L

2011. júl. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Külsőleg nem látszik, engem nem zavarni. Nem a tüdődet nézném. : )
2011. júl. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Semennyire :) Sportolj tovább, élj egészségesen.
2011. júl. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Én nagyon kritikus vagyok,de ez még engem sem zavarna!
2011. júl. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
szerintem ez egyáltalán nem baj. teljes életet élsz, nem is látszik, nincs belőle gondod... tényleg max annyi lehet, h a barátnőd jobban fog félteni, de ez egyáltalán nem baj szerintem. 20l
2011. júl. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem fogyatékosság!

Szerintem egyik lányt sem zavarná, magamból kiindulva.

Inkább legyél rá büszke, túlélted és még ezek után is ilyen lelki erővel élsz!

Én inkább felnéznék rád!

Sok sikert! :)

2011. júl. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Jól esett.


Valamiért eddig az ellenkezőjét tapasztaltam. Az eddigi suliimban mintha nyomoréknak néztek volna ezért. Meg folyton csúfoltak.


Az sem baj, ha egy kicsit asszimetrikus emiatt a mellkasom? Azt hallottam, hogy a lányoknak a szimmetrikus mellkas nagyon fontos, meg hogy erős pasi legyen.

2011. júl. 20. 00:11
 9/25 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy csak bebeszélted magadnak, hogy mást tapasztaltál? Mármint hogy pl erre fogtad, ha épp valaki nem akart tőled semmit?

Engem meglepett a kérdésed, nem tudom te mennyi idős vagy, kamasz korban ez még talán más lehet, de úgy gondolom hogy 17-18környékén már ha valakit ez zavar, az beteg... De hogy nincs megfelelő intelligenciaszintje, az tuti:)

Inkább meséld el hogy mi vesz rá a sportra, mert nekem is neki kéne állnom!!:))

puszi

22L

2011. júl. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:

szia, szerintem nincs vele gond, ha jófej aranyos vagy akkor nem hiszem, hogy bárkit zavarna. Nyilván nem az első randin kell felhozni, nem is a 7éves fordulón:)

Tesómnak kellett műteni a tüdejét a hátán keresztül és egy kb 20 cm hosszú "szamurájvágás" van a hátán, ő azt szokta mondani, hogy egy kardfogú tigris megcsikarta a fogával :D

szóval jól kell hozzáállni ;)

2011. júl. 20. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!