Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasik ilyenkor megértik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik ilyenkor megértik vagy idegesíti őket a barátnőjük?

Figyelt kérdés

egyszer jöttem haza a fiummal és elég sokat sétáltunk , éppen menzesz elött voltam és baromira görcsbe szorult a gyomrom és lejjebb , de nem akarta emiatt panaszkodni mert azt tapasztaltam hogy ez a pasikat idegesítí és nemérdekli őket... aztán viszont már anyira bekörcsöltem hogy kénytelen voltam ott helyben leülni mert már nem birtam állni , szerencsére volt ott egy pad és leültünk pár percre és le is késtük miattam a vonatot .

Szóval ilyenkor mennyire számíthat egy lány a barátja megértésére?


2011. júl. 14. 13:17
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
nemigazán reagált sehogy , vagyis eléggé pokerarcal , akkor azthittem hogy azért mert nem tetszett neki hogy lekéstük miattam a vonatot csak nem akarta megmondani (csak pár napja jártunk akkor) de mostmár azt sejtem hogy mert egyszerűen tehetetlen volt , nem tudott mit kezdeni a helyzettel...
2011. júl. 14. 13:42
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavart

Most pl szombaton nem tudtunk szexelni egyéb probléma miatt úgy volt hogy hétfőn de addigra pont meg jött neki. Én megértem maximálisan. És mint tudjuk várni kell jó néhány napot de nem baj

2011. júl. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
80%

Nekem a barátom ilyenkor megszokta masszírozni a hasam, ami nagyon jól esik.


De ha olyanok a körülmények, akkor megpróbál felvidítani.

Én is azt hittem ,hogy a fiúk előtt ezt titkolni kell, de nagyon meglepődtem ,mikor kiderült ,hogy a barátom nagyon is megérti.


21/L

2011. júl. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
nekem is iszonyatosan görcsöl olyankor a hasam, és baromira rosszul tud esni ha emiatt ideges rám a barátom...mintha direkt csinálnám hogy idegesítsem őt -.-
2011. júl. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ez a válasz 9%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 13:35


Szájonvágnád??

Ne lánnyal kezdj ki hanem veled egysúlycsoportú fiúval és azt vágd szájon:)

2011. júl. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha igazi férfi, akkor megérti.
2011. júl. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!