Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasik ilyenkor megértik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik ilyenkor megértik vagy idegesíti őket a barátnőjük?

Figyelt kérdés

egyszer jöttem haza a fiummal és elég sokat sétáltunk , éppen menzesz elött voltam és baromira görcsbe szorult a gyomrom és lejjebb , de nem akarta emiatt panaszkodni mert azt tapasztaltam hogy ez a pasikat idegesítí és nemérdekli őket... aztán viszont már anyira bekörcsöltem hogy kénytelen voltam ott helyben leülni mert már nem birtam állni , szerencsére volt ott egy pad és leültünk pár percre és le is késtük miattam a vonatot .

Szóval ilyenkor mennyire számíthat egy lány a barátja megértésére?


2011. júl. 14. 13:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Hát... szerintem egy normálisabb pasi megérti ezt, aki meg emiatt kiakad, azt inkább dobd ki minél hamarabb... Tudhatnák, hogy egyik lánynak sem kellemes az a pár nap.. :(
2011. júl. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
32%
(F) engem nem zavarna, ha nem lenne fontos dolgom
2011. júl. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű,hogy akiben van egy kis empátia,szeretet vagy szerelem az megérti.
2011. júl. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

"ha nem lenne fontos dolgom"???

ha beteg leszel kívánom,hogy a barátnőd hagyjon az út szélén fetrengeni,mert fontosabb dolga lesz.

2011. júl. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
maximalisan! legalabbis ha a baratod rendes, megbizhato es szeret teged.
2011. júl. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 napietus ***** válasza:
100%
a normálisak megértik, hülyével meg ne járjál :)
2011. júl. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem annyiból "idegesít", hogy látom, hogy fáj, szenved emiatt és nem tudok segíteni, pedig sajnálom és segítenék, ha tudnék, és ez bosszant, hogy párja vagyok és nem tehetek semmit. Tehát érdekel is, meg is értem mert ez természetes, de idegesít is, hogy tétlenül kell néznem , mikor összegörnyedve ül a széken. Hál isten a barátnőm kevésbé görcsölős, de van hónap mikor igen csak beüt.
2011. júl. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
és a barátod hogyan reagálta le,hogy lekéstétek a vonatot?
2011. júl. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 napietus ***** válasza:
13:27, tudsz segíteni, pl. odaviszed neki a gyógyszerét meg egy pohár vizet. gondolom van neki valami, amit szed erre. én algoflex-m-et szedtem, vagy algopyrin-no-spa.
2011. júl. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
1%
legszívesebben szájon vágnám ilyenkor. Tököm tele van vele. Azért próbálok jó pofizni de nagyon unom.... Mindig menzesz előtt, után vagy közben van. Aki azt mondja nem zavarja az vagy hazudik, vagy meleg.
2011. júl. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!