Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szólnátok ahhoz, ha vki ismeretlenül írna nektek egy dalt? 22/F

Figyelt kérdés

Nem hatna túlságosan nyomulósan? Mit gondolnátok a srácról? :) Vagy egyáltalán: meghatna titeket valamennyire is... ? Szerintetek érdemes lehet fáradni ilyesmivel?


Sajnos egyre inkább azt tapasztalom a legtöbb társkereső portálon, hogy hiába ír az ember akármilyen egyedit / frappánsat nektek, egyszerűen nem reagáltok rá semmit... vagy írok 30 sort, és kapok cserébe egy Long Island Ice Teat... köszi, ezzel sokat megtudtam rólad..


Persze... lehetne erre mondani, hogy talán nincs meg a kölcsönös vonzalom - de amikor napi szinten nézeget pár lány, akivel mindketten rányomtuk a másikra a "Tetszik"-et, nem hinném, hogy ez van a dologban.. komolyan, nem értelek benneteket :)



Lényeg a lényeg, egy ilyen volumenű dolgot hogyan fogadnátok? :P


2011. júl. 10. 20:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
én nagyon nagyon nyomulásnak venném, de persze ki tudja... :)
2011. júl. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, bár ez attól is függ, hogy miylen stílusú dalt ír az illető, ha már olyan nagyon érzelgős, akkor inkább ne.
2011. júl. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

én úgy vagyok vele,hogy ha valaki ismeretlenül ír nekem bármilyen szerelmes dalt vagy akármit,attól én frászt kapok ... és túl nyomulós ... undorodom az ilyen szerelmes-romantikus-nyáladzós-csöpögős cuccoktól :P

13L

2011. júl. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Túl érzelgősre nem fognám a dolgot, ez természetes... :)


Plusz olyan félig-meddig lenne csak komoly, értitek... lenne benne egy kis humor is, meg ami kell :)


Stílusilag valami ilyesmire gondoltam egyébként, talán kicsit pörgősebb lenne:


http://www.youtube.com/watch?v=VaxfmMKw96Y

vagy

http://www.youtube.com/watch?v=TxwuB6xPcvs

2011. júl. 10. 20:20
 5/12 A kérdező kommentje:
Várom még a válaszokat, írjatok sokan! :D Minden vélemény érdekel! (a pluszt megkapja mindenki, aki megüti a normális szintet :))
2011. júl. 10. 20:21
 6/12 anonim ***** válasza:
Én őszintén meglepődnék... De jobb lenne, ha ismerném is azt, aki nekem dalt ír. Örülnék neki, de biztos nem ugranék egyből a karjaiba
2011. júl. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ejha... nem gondoltam volna, hogy ennyire megoszlanak a vélemények :(


Ezek szerint kb jobban járok, ha én is csak küldözgetem tovább az üzeneteket + bökéseket / "pókokat", ahogy eddig is... az, hogy négy kommentelőből csak kettőtöknek tetszik az ötlet (és nektek sem egyértelműen), elég rossz arány... :S


Még valaki? :) Nem reagáltatok túl sokan eddig :P

2011. júl. 10. 21:25
 8/12 anonim ***** válasza:
nekem írtak dalt pár beszélgetés után,de nem hatott meg,csak egy kicsit
2011. júl. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát, úgy ha már ismernénk egymást, és tetszik a srác, annak örülnék, de ismeretlenül kicsit sok talán. Szerintem ne legyél túl "komoly" elsőre, ez megijeszheti a lányokat, legyél kicsit "titokzatosabb", és ha tetszel a lánynak, akkor alig várja majd, hogy beszélhessetek. :)

18L

2011. júl. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ha tetszene is a fiú, tuti adnék neki egy esélyt :) érdekes a hozzáállás, de tetszik, bátor dolog :) és imádom a meglepetéseket :D szóval hajrá!
2011. júl. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!