Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátnőm?

Figyelt kérdés

Rendes vagyok. Mindenkivel próbálok jófej lenni. Nagyon jó vicceim vannak, általában minden társaságban én vagyok a legviccesebb. Szerintem nem nézek ki rosszul egyáltalán és az öltözködésem is jó, ezt mások is szokták mondani.Az a gond, hogy nincs barátnőm, pedig ha lenne nagyon jó lennék hozzá.

16F


2011. júl. 8. 23:24
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

18:40.. ne zavard mar össze szegenyt, igenis legyen vicces! egy lannyal is..lanykent van humorerzekem..:D es igenis szexi dolog tud lenni. el is varom a sracoktol, h legyenek viccesek, frappansak.. viszont azzal tenyleg vigyazz, hogy ne ess at a lo tuloldalara, hiszen azert csak vagysz arra, hogy valamilyen szinten komolyan vegyenek.

sosem erezted meg lanyon-egy tarsasagban-, hogy esetleg tetszenel neki?

jarj nyitott szemmel, de ne eröltesd.. ugyis jön majd cupido es hatbacsap egy szivlapattal.. aztan mindenki boldog


happyend. ;)

2011. júl. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim válasza:

na szerintem elég sok ember irt ide:) szval merits ebből bátorságot. és hivj el egy lányt randizni:)

16 L

2011. júl. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
Autó, és úgy alapból pénz, ha ez a kettő van akkor csajod is van. Tapasztalat, mert múltkor találkoztam egy csajjal kb. 5 percre (barátom baráti társaságába tartozik) bejelölt utána fészbukon, mondta, hogy vigyem el bulizni. Mert azt hitte, hogy van kocsim... Mikor mondtam neki, hogy nincs kocsim, nem tudom pont akkor elvinni, na utána már hiába is hívtam, nem jött, és azóta sem jön. Akkor pénzéhesek a lányok, vagy sem?
2011. júl. 14. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
Vegyél fel bunkó stilust,azt szeretik a lányok!
2011. júl. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 03:58


igazad van

2011. júl. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

03:58

lány =/= szajha.

Aki azért van veled, ami anyagi javad van, az nem több egy szajhánál, aki magát adja cserébe a pénzedért.


Kérdező: te pedig ne próbálj barátnőt szerezni, hanem szeress bele valakibe - ez majd jön magától - és udvarolj neki. Kedveskedj vele, legyél vicces és nem árt az sem, ha egy kicsit ugratod/szivatod, mert a lányok akkor tartanak majd érdekesnek, ha nem jókisfiú-szerepben udvarolsz.

2011. júl. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
most mit vársz milyen válaszokat írjunk? olyanokat amik úgy kezdődnek hogy : "azért mert... " ? nem értem pontosan mit akarsz tudni .... nemlehet hogy csak az egodat akarod növelni ? ha meg tényleg emiatt aggódsz (amit kétlek) akkor várj 2 évet
2011. júl. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Kérdező: te pedig ne próbálj barátnőt szerezni,mert úgy is csak kifognak használni,és palira vesznek..
2011. júl. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

énis ugyanigy érzem magam, pont ahogy leírtad.

Fura dolog ez...xd

16/L

2011. júl. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 Tevion ***** válasza:
Figyelj szerintem nem az a lényeg hogy viccelődj nem az hogy hogy öltözködsz és nem az elsősorban hogy nagyon jól nézz ki csak annyi add magad mindig mondj igazat ne hazudgálj néha egy két vicc belefér de nem rajta és a barátain.és udvarolj egy fagyi vmi elsőnek belefér egy séta egy virág már a másodikon sztem ennyi és nemsokára lessz barátnőd:D
2011. júl. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!