Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátnőm?

Figyelt kérdés

Rendes vagyok. Mindenkivel próbálok jófej lenni. Nagyon jó vicceim vannak, általában minden társaságban én vagyok a legviccesebb. Szerintem nem nézek ki rosszul egyáltalán és az öltözködésem is jó, ezt mások is szokták mondani.Az a gond, hogy nincs barátnőm, pedig ha lenne nagyon jó lennék hozzá.

16F


2011. júl. 8. 23:24
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
lehet csak nagy az önbizalmad, hogy azt hiszed,hogy jól nézel kii meg jók a vicceid, de lehet mégsem. és a barátaid is csak azért mondják,hogy jó vagy mert sajnálnak és nem akarnak megbántani.
2011. júl. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy ismered az iskolát ahova járok. Én úgy gondolom, hogy nem nézek ki rosszul, az öltözködésem pedig kimondottan jó. Viszont a vicceim kifogástalanok ebben biztos lehetsz, mert akármilyen társaságban én mondom a legviccesebb dolgokat. És nem vagyok öntelt, ha lenne barátnőm nagyon kedves lennék vele.
2011. júl. 13. 20:20
 23/42 anonim ***** válasza:

Nem vagy ezzel elkésve. Ezt nem szabad elsiettetni, csak majd ha jön, akkor nem szabad vaknak és észre kell venni. Szóval táj ki minden ajtót, és majd ha egy becsukódik (még ha fáj is) ne azt az egy csukott ajtót nézd (amihez már nincs kulcsod) hanem tekints körbe. Mert amikor bezárul egy ajtó, mindig kinyílik egy ajtó. Ez igaz a szerelemre és minden másra az életben.


Amúgy megértem ha idegennek nem akarsz képet küldeni. Mondjuk kíváncsi lennék. Írj priviben, és beszélgethetnék. (Ha gondolod, küldök én is képet :))

16L

2011. júl. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
de nemszeretik az egot balfasszággal párosítva
2011. júl. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
a 16 éves csaj vagyok. Egy-két dolgot elírtam bocs. ha nem értenétek-> vaknak lenni* tárj ki*
2011. júl. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:

írtam PM-et :).

Különben nem vagyok sem ego, sem balf*sz.

2011. júl. 13. 20:46
 27/42 anonim ***** válasza:
küldenél képet priviben?mert a leirtak alapján szerintem könnyen találsz barátnőt :)
2011. júl. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
Nekem is légyszi képet! :). Köszi
2011. júl. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
neme küldök képet random embereknek, mert nem ez a kérdés célja.
2011. júl. 13. 21:19
 30/42 anonim ***** válasza:
ajánlom magamat 14/L
2011. júl. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!