Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátnőm?

Figyelt kérdés

Rendes vagyok. Mindenkivel próbálok jófej lenni. Nagyon jó vicceim vannak, általában minden társaságban én vagyok a legviccesebb. Szerintem nem nézek ki rosszul egyáltalán és az öltözködésem is jó, ezt mások is szokták mondani.Az a gond, hogy nincs barátnőm, pedig ha lenne nagyon jó lennék hozzá.

16F


2011. júl. 8. 23:24
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:

Priviben nem küldenél egy képet magadról? :)

17/L

2011. júl. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:

Hát csak úgy nem. 1. Nem szeretnék ismerősbe futni.

2. Szerintem a külsőmmel nincs olyan gond amit javitani tudnák.

2011. júl. 9. 12:59
 13/42 A kérdező kommentje:
És különben rendes gyerek vagyok, nem a szexre hajtok elsősorban.
2011. júl. 9. 13:33
 14/42 anonim ***** válasza:

Megértem. Én se szoktam semmi olyat kiírni amiből bárki rájönne, hogy ki vagyok. :D Amúgy teljesen ugyanezt érzem, amit te úgyhogy tudom milyen rossz. Próbálom mindig úgy felfogni a dolgokat, hogy egyszer úgyis megtalálom a magamhoz illőt. :)

17/L

2011. júl. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
Szerintem pont az a baj, hogy túl sokat IGYEKSZEL: jófiú lenni, rendes lenni stb. Nekem jobban bejönnek az olyan fiúk, akik mernek. Hibázni, kezdeményezni, bocsánatot kérni, továbblépni, nem rágódni, hogy mit gondolnak róluk mások, ha hibáznak. Senki sem tökéletes, te sem vagy, soha nem is leszel/nem is lehetsz. Mert emberből vagy. Add önmagadat, ha elrontasz valamit-én is szoktam, akkor kérj bocsánatot, lépj tovább. Legyél karakter, nem pedig valaki, akit mások alakítgatnak.
2011. júl. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
én 23 éves vagyok, nincs senkim. mégse sírok itt mindenkinek, megtartom magamnak az ilyen problémát :S
2011. júl. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim válasza:

Ha nekem tetszik egy srác, sosem az a fontos hogy mennyire vicces. Mármint, persze az is szempont, de nem az elsődleges. Amikor ránézel egy lányra ne az legyen benned, hogy meg kell őt nevettetni, mert nem kell. Legyél vele barátságos, éreztesd vele azt, hogy fontos számodra. Sokat beszélj vele és tarts a szemkontaktust. Ezek után jöhetnek a viccek, de ne olyanok amivel őt húzod le. Hívd el valamerre. Személy szerint én nem feltétlenül annak örülök ha valami drága helyre visznek, mert tök felesleges ennyi idősen. Elég ha elmentek sétálni valami nyugisabb részre, megenni egy fagyit.. ilyesmik. :)) remélem segítettem.

15/L

2011. júl. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:
Én ilyen vicces fickó vagyok. Csak azt nem tudom hogy hívjak el egy csajt, úgy hogy el is jöjjön. Ha eljönne, elvinném egy nagyon romantikus helyre.
2011. júl. 13. 19:00
 19/42 anonim ***** válasza:
amiket felsoroltál az szép és jó. de szerintem az ego miadt ;)
2011. júl. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim válasza:
szia!!hát figyu am én is 16 éves csaj vagyok és nekem sincs barátom . ja és vágom a helyzetedet h a haverjaid töbségének már van.. nyugi majd idővel biztos fel figyel rád egy csajszi. amugy melyik suliba jársz??
2011. júl. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!