Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen magyarázat van erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen magyarázat van erre?

Figyelt kérdés

Márciusban regisztráltam egy társkereső oldalon. 29 éves fiú vagyok, átlagos kinézetű, sportolok, 188 cm magas, nem dohányzom, ritkán iszom alkoholt.

DE! A 221 küldött üzenetből amit írtam az oldalon 221 lánynak, 9 válaszolt, abból is 6 elsőre nemleges válasszal reagált, a maradék 3 meg a második üzenetre soha nem válaszolt. Kérdem én. Ezek az oldalak mind kamuk, vagy a sok lány ennyire a tökéletest várja, hogy le sem szarja a többit?


2011. júl. 8. 19:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ezek az oldalak azért vannak hogy ilyen-olyan módon pénzt csináljanak a szerencsétlen próbálkozókból. Rohadtul nem számít nekik hogy te találsz-e magadnak valakit.
2011. júl. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Mert a lányok 80% nem fog vissza írni mert várja a fehér lovon a herceget, a másik 20% meg őszintén esélytelen, hogy kapjon üzenetet, mert hát mint tudjuk a külsőt igen is nézik a férfiak."



Ha te is nézed a külsőt, akkor az miért baj ha nem írnak vissza neked, gondolom mert nem jössz be nekik vagy egyéb más okok miatt? Lehet az is, hogy nem is nézik, hogy kik írnak nekik.

2011. júl. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy régen regisztráltak azóta már boldog kapcsolatban élnek, DE nem törölték magukat a társkeresőről?! Mert szerintem nagyon sok ember van így.
2011. júl. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Azért eléggé kétlem, hogy az utolsó belépésnél "ma" & "tegnap" van írva az oldalán a hölgyeknek, de a regisztráció dátumánál, általában 100 nap vagy annál több is látható. Nem ritkán 1-2-3 év. És nem nézik?
2011. júl. 8. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!