Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen magyarázat van erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen magyarázat van erre?

Figyelt kérdés

Márciusban regisztráltam egy társkereső oldalon. 29 éves fiú vagyok, átlagos kinézetű, sportolok, 188 cm magas, nem dohányzom, ritkán iszom alkoholt.

DE! A 221 küldött üzenetből amit írtam az oldalon 221 lánynak, 9 válaszolt, abból is 6 elsőre nemleges válasszal reagált, a maradék 3 meg a második üzenetre soha nem válaszolt. Kérdem én. Ezek az oldalak mind kamuk, vagy a sok lány ennyire a tökéletest várja, hogy le sem szarja a többit?


2011. júl. 8. 19:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

utóbbi....


sok lány a tökéletest várja és egy "nem-et" sem képes válaszolni!

2011. júl. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Azért az elmond valamit róluk, ha még válaszra sem méltattak. Mert lehet, hogy mondjuk nem jössz be nekik, de akkor is lehet írni egy választ.
2011. júl. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

így van, egy nyomorék választ miért nem lehet írni???


egy igen vagy nem - az nem olyan nagy erőfeszítés!

2011. júl. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én is ezekkel a gondolatokkal vagyok, de akkor minek regisztrálnak fel, látok olyan lányokat akik 2-3-4 éve regisztráltak és még mindig fent vannak. Ennyire álomvilágban élnek?
2011. júl. 8. 19:45
 5/14 anonim ***** válasza:
Mert várják a hófehér herceget a négy (ló)herével, de legtöbbször nem jön, vagy ha igen, csak alkalomra kell a hiszékeny libuska.
2011. júl. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Jaj most ne azokat szidd, akik nem írnak vissza. És? Akkor nem kell velük vesződnöd.

És mi van ha sok levelet írnak nekik? Nem 5-10-et hanem mondjuk 50-et. Elég sokan regisztrálnak egy ilyen oldalra, nem tartom kizártnak, hogy tényleg sok levelet kapnak. Na most akkor minden egyes levélre sorban válaszoljanak?!-.-Azért ezt sem gondolod komolyan.

Volt olyan mikor szülinapi üdvözletet kaptam sok embertől pedig nem is vártam, hogy ennyien írnak majd azt hittem 1-2 fog írni és ennyi. Ehelyett én is kaptam vagy 30-50-et. Szerinted volt hozzá idegzetem, hogy végig írjam? Igen. Ez én vagyok. De még egyszer nem csinálnám meg. Mert kiborító.

Ha esetleg lenne olyan, aki társkeresőn nem írna vissza nekem én nagy ívben lesz@rnám. Ezek szerint nem kell vele foglalkoznom. Nem őt "rendelte a sors".

Nem is értem emiatt miért kell kiakadni.

Már alapból, ha felregisztráltál társkereső oldalakra, már akkor tudnod kellett volna vagy kapizsgálnod, hogy bizony lesz olyan aki nem fog visszaírni mert...

2011. júl. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Na akkor nem csak én voltam ilyen helyzetben :) Igaz nem küldtem ennyi üzenetet de a válaszolók aránya kb ugyanez volt... Legalább egy nemet írnának.
2011. júl. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nekem nem azzal van bajom, hogy nem írnak vissza, hanem így az egésznek nincs értelme. Mert a lányok 80% nem fog vissza írni mert várja a fehér lovon a herceget, a másik 20% meg őszintén esélytelen, hogy kapjon üzenetet, mert hát mint tudjuk a külsőt igen is nézik a férfiak. Akkor meg minek vannak ezek az oldalak?
2011. júl. 8. 20:01
 9/14 anonim ***** válasza:
azért, hogy 1000-böl egynek összejöjjön! ÉS azaz 1000 böl 1 boldog legyen....
2011. júl. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi barátnőmmel hármashoz kerestünk fiút ilyen oldalakon és az a tapasztalat, hogy a 20. 50. sőt még a 100. levélre is válaszol az ember, de amikor a 125. olyan levél érkezik amiben egyértelmű, hogy el sem olvasta az adatlapon feltűntetett "kit keresünk" részt akkor inkább hagyjuk a fenébe a válaszolást. Szerintem a lányokkal is így van, hogy ha kiírják, hogy kit keresnek és emellé kapnak napi 200 levelet akkor egy idő után megunják. De az is simán megeshet, hogy egyszerűen csak régen regisztráltak és már nem is nézik, hogy jött-e üzenetük.
2011. júl. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!