Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tanácstalan vagyok, így kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok, így kéne ennek lennie? Nem kéne első látásra legalább tetszenie? Mit tegyek? Nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés

Szóval,van ez a myvip randi.És ok,h bejelöltem egy pár csajt,közülük az eggyik vissza is jelzett,vele majd akarok találkozni is.De most valami olyasmi történt amire nem számítottam.Engem is bejelölt egy csaj,aki 15 én 16.Ezzel így nincs is gond,de egy képet láttam csak eddig róla és nekem valahogy túl kislányosnak,gyereknek tűnik a képen.Nem ismerem őt és nemtudom,h most mit tegyek.Ha úgy nézne ki mint egy igazi 14-15éves,akkor ok,de úgy néz ki mint egy 11éves!Még nem volt barátnőm,de egyrészt nem akarom őt kihasználni,másrészt meg 1.barátnőnek nem igazán szeretnék egy olyan csajt akibe nem vok igazán szerelmes.

Tanácstalan vagyok,így kéne ennek lennie?Nem hiszem.Nem kéne 1. látásra legalább tetszenie? Talán,sőt sztem biztos,h ha idősebbnek nézne ki akkor megpróbálnám.Pedig én tényleg olyan fiú vagyok akit,nem igazán érdekel,h a csaj mennyire néz ki topmodelnek,meg ilyenek,de ha valaki még túl fiatal arra valahogy nem tudok csaj ként nézni,csak kislányként.

De mégis bennem van az ha összejönénk,bele szeretnék,de mivan ha nem?Akkor összetörném a szivét.


2009. márc. 29. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha nem akarsz nem talizol vele, ha meg van kedved taliztok beszélgettek és majd kialakul, egy találkozás után még nem kell feleségül venned és vele leélni az életedet! ha meg nem tetszik első látásra sem akkor miről beszélünk? Nem tetszik és kész! Nem közelező vele taliznod, nem?
2009. márc. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

lehet, hogy élőben sokkal csinosabb, nem mindenki fotogén. e-mailezz vagy msn-ezz vele, hogy szimpatikus-e és utána egy randira nyugodtan elmehetsz

és ne félj, hogy összetöröd a szívét, attól még, hogy bejelölt myvipen 1000%, hogy nem szerelemes beléd :D csak tetszett neki a fotód vagy ami volt írva rólad

2009. márc. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez csak egy tali. Nem hiszem h a csajban egy világ omlana össze,ha te a tali után megmondod neki h tök szimpi vagy,de nem tudok elképzelni komolyabbat.
2009. márc. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Először is a mai 14-15 évesek úgy néznek ki, mintha legalább 20 évesek lennének a szolitól, a hajfestéstől, a sminktől meg az öltözködésüktől. Lehet, hogy ő nem követi ezt a fajta trendet, hanem a természetesség híve.

Másodsorban pedig valaki csak akkor akar belülről megismerkedni egy másik emberrel, ha valamilyen mértékű vonzódást érez iránta.

Persze ettől még adhatsz neki egy esélyt, ki tudja mi lesz.

2009. márc. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ember, szerintem hanyagold azt a myvip randit.
2009. márc. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg NEM szeretnélek megbántani, de egy kicsit még te is gyerek vagy ha ilyenen stresszelsz!
2009. márc. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nézd, nem dől össze a világ, de még az ő saját kis világa sem, és a tiéd pláne, ha találkozol vele, és élőben mégsem szimpatikus annyira. Én 23 éves vagyok, mégis mindenki 16-17 évesnek néz. És nem a smink, meg a frizura miatt. Tök átlagos vagyok, és még sminkelni sem szoktam. De amint elkezdenek velem beszélgetni, rájönnek, h közöm sincs ahhoz a korosztályhoz. (Akár a trendet nézzük, akár az életkori sajátosságokat.)

Szerintem nyugodtan ismerkedj vele össze, egyrészt simán kialakulhat bármi, másrészt akkor sem veszett el a világ, ha nem jöttök össze. :)

De lehet, h a myvip tényleg nem a legmegfelelőbb hely arra, h megtaláld az első barátnődet. :) (Mondom én ezt úgy, h az első barátomat személyesen ismertem meg, és az internet még a kapcsolat ideje alatt sem szivárgott be az életünkbe, a következő srácot netről ismertem, és ő tényleg nem volt a legjobb döntés az életemben...)

(23/L)

2009. márc. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ember csak annyitt tett hogy kedvel nem kell vele találkoznod!! xD


mivel be lehet jelölni hogy: kedvel, kedvel(névtelenül), kihagyás


Nem kell azonnal találkozni ha neked nem tetszik!!!

xD

2009. márc. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!