Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mit gondol? Elhivjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit gondol? Elhivjam randira? 18/F

Figyelt kérdés
Felvettem egy lányt skypeon, mer bejelölt myvipen és amugy is bejön.Jól elbeszélgettünk meg.Azóta szinte mindennap dumálunk, de olyan fura mer olyan mintha zavart volna.(pl állandóan röhögő fejeket rak ki).De egyébként meg van téma és nem csak én irok regényket:D...Hány napi ismertség kell ahhoz hogy elhívjam randira?
2011. júl. 5. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:

mire vársz még?! :D hívd el, semmit nem veszíthetsz! :)

16/L

2011. júl. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Az smiley/hangulatjel, ja és a myvip már nem menő.
2011. júl. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Élőben az igazi, nem a monitor előtt ülve úgyhogy hajrá! ;)
2011. júl. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

semmit sem veszíthetsz.

hívd el.

ha nem jön össze, nem őt szánta neked a sors.

Sok sikert!!!

2011. júl. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de csak most ismertem meg:D
2011. júl. 5. 23:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Úgy voltam együtt 10 honapig egy sráccal, akit neten ismertem meg, hogy rámenős volt, bevállalta h talizzunk, és kapcsolat lett belőle. Lehet összejön lehet nem, de egy próbát megér!!!

L/20

2011. júl. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!