Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, elhívjam randira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, elhívjam randira?

Figyelt kérdés

Nem messze tőlünk van egy zöldséges, ahol egy csinos lány az eladó. Mondhatni jóban vagyunk, szoktunk beszélgetni, kedves, mosolyog, pedig közel sem vagyok a legnagyobb vásárlói egyike. Msn-re sajnos nem vett fel, de pár napja telószámot cseréltünk, mondván elmegyünk kajázni. Ma el is akartam hívni egy gyrosra, de ő nemet mondott, mert fél 9-ig dolgozik, majd este egy csajos bulira mennek egy másik városba, a régi csapattársaival.

Lemenjek e hozzá, és megkérdezzem e tőle, hogy hozzak e neki valamit is - mert én megyek amúgy is- ha már ő nem tud eljönni velem, vagy hagyjam a pitsába?


2011. aug. 6. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyire tetszik lemehetsz megkérdezni.
2011. aug. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hívd el, aztán kettyintsd meg rendesen!
2011. aug. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hívd el, minnél előbb!
2011. aug. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem vett fel msn-re, nem hívott még fel, sztem nem is akar semmit sem...
2011. aug. 7. 01:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!