Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek elhívjam randira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elhívjam randira?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik és szeretem. Reggelente egy busszal megyünk és mindég jókat beszélünk, és mindég próbálom megnevettetni ( sikerül is )rengetek dolgot megemlít odafigyelek amikor beszél, kedveskedek neki stb. nemtudom hogy én bejövök-e neki , elszeretném hívni randizni de nemtudom hogy mit szólna ha megkérdezném tőle, szerintetek? mind a ketten 16 évesek vagyunk
2010. febr. 17. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szimpi vagy neki ;) Mindenképpen próbáld meg! :)
2010. febr. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szokott olyanokat is mondani hogy volt egy srác aki régen tetszett neki de már nem ilyeneket is megemlít, elég régóta ismerem így nemtudom igazából mit is tegyek
2010. febr. 17. 15:48
 3/5 anonim ***** válasza:
mond neki hogy felejtse el a régi srácot, és ebben te a segítségére leszel, megisztok valahol egy kólát vagy kávét, jól elbeszélgetsz vele, és észre se veszed hogy túl vagy az első randin (bár most hogy ezt leírtam észre fogod venni :D)
2010. febr. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
első randi? hmm... dugd meg... :D legalább emlékezetes lesz...
2010. febr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
várj még egy kicsit legalább 1 hetet, és addig is menjetek el sétálni,pizzázni vagy akárhova, ha nem is kettesben legalább a haverokkal.azután szerintem a lány is észreveszi,hogy szereted és akkor komolyra fordulnak a kockák. ne félj,légy bátor.én is megtettem ezt a hülyeséget csak én rosszabbul tettem. :) 14/L
2010. febr. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!