Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van értelme kiállni magamért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme kiállni magamért és a szerelmemért?

Figyelt kérdés
Lassan két hete hogy nem beszélünk. Sokszor próbáltuk újra kezdeni,de valami sosem ment. Utólag viszont elhatároztuk magunkat, hogy mivel nem tudunk egymástól szakadni elfogadjuk egymást és tartósan együtt maradunk végre :$ . Aztán közbe jött valami: gombás lettem , de nem feltételeztem róla hogy megcsalt , ő viszont rólam igen.És itt elvágtak mindent.Régebben mind2en megcsaltuk egymást, annak 2 éve lassan.Nem tudom mire gondoljak, lehet megakart szivatni, vagy ennyire félt és elhagyott, semmi életjelet nem ad, csak fészen megirta hogy gyűlöl mert megcsaltam.És úgy érzem taliznom kell vele mert nem hagyhatom annyiba, csak ez engem is bánt hogy ennyinek néz.Rohadt sokat vártam rá, még most is szeretem, szerelmes vagyok belé 3 év után is....Keressen meg vagy felejtsem el? :( 18/L
2011. júl. 5. 09:01
 1/10 A kérdező kommentje:
Úgy mondd kitörölt az életéből, mert nem vagyok már ismerőse semmilyen közösségi oldalon.Nem látom sehol ahol eddig.tanácstalan vok
2011. júl. 5. 09:04
 2/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg még! Ha nő vagy, úgysem jelent fel zaklatásért... Én "pechemre" férfi vagyok, úgyhogy még régebben volt, hogy nagyon kiálltam a lányért, magamért, az igazságért, fel lettem jelentve...
2011. júl. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pedig a jószándék, az igazságtalanság eltörlése volt az, amiért kiálltam... Hát ki is csináltak rendesen.
2011. júl. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
na ez az, nem akarom h úgy érezze bekattantam :) nem rád értem, csak a szitura...:), azt karom h végig halgasson és tiszteljen azért amit mondani akarok neki.
2011. júl. 5. 09:16
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, ez nagyon nehéz. Utálom az ilyen korlátolt (nem akarlak megsérteni, de pl. szerelmed, meg az enyém) embereket, akik nem képesek hallgatni az érvekre, csak nyomják a sódert, nem hisznek a másiknak, és képtelenek meghallgatni. Nem akarlak elkeseríteni, de aki ennyire önző (mert ez önzőség, vagy legalábbis többre becsüli magát), az lehet nem is szeret igazán...
2011. júl. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát ha szeretne szerintem akor már keresett volna, edig akárhányszor vége lett mindig kerestük egymást kölcsönösen...:S:(
2011. júl. 5. 09:21
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy nem szeret,ne erőlködj.Már vége van,még akkor is ha te nem akarod észrevenni hogy vége.
2011. júl. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Bocsi, de ha szeretne, akkor fel sem merülne benne, hogy megcsaltad. Erről ennyit. Na meg ha minimális anatómiai ismeretekkel rendelkezne, akkor tudná, hogy egy nő a legritkább esetben szerez a partnerétől gombát, sokkal gyakoribb az uszoda, szolárium, szauna, nyilvános vécé...


Fiatal vagy, hagyd a fenébe. Neked lesz jobb, ha találsz valaki értelmes, normális srácot. Na meg most kezdődnek a legszebb éveid, élvezd ki őket, ne ragadj le egyvalakinél, aki ráadásul ilyen...


Itt nem arról van szó, hogy ki kell állnod magadért és/vagy a szerelemért. Aki szerelmes, az nem tesz ilyen feltételezéseket. Ez a kapcsolat döcögős, nem egy, pedig gondolom, még együtt sem laktok. Felejtsd el mielőbb és keress inkább olyat, aki tényleg szeret és akit tényleg szerethetsz.

2011. júl. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azt nem mondom, hogy sírd vissza magad, de igazán elmondhatod neki amit gondolsz. A kapcsolatotok úgy rossz, ahogy van. Ehhez nincs kellő komolyságotok és ragaszkodásotok.


Az mondjuk nem értem, miért csak facen lehet egymással kommunikálni? Élőben ciki? Szerintem mindenki jobban díjazza az "off line" beszédet. Menj el hozzá, kérj tőle egy pár percet ,amíg elmondod, a kis véleményed ,megköszönöd, hogy meghallgatott és elmész.

Ha akar valamit ,megkeres.


És egy jó tanács: ne facen éljetek és kommunikáljatok, mert csak a divatszerelmesek tesznek így.

Az hogy személyesen felkeresed, pedig nyomatékosítja a mondandód súlyosságát.


De az látszik ,hogy ez elég "kajla" egy "kapcsolat" volt.

2011. júl. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja, és még egy dolog: nagyon is megértelek. Nincs rosszabb és kegyetlenebb dolog annál, mint mikor igazságtalanság miatt tesznek Téged tönkre, megbélyegeznek, vagy aljasok Veled az emberek...
2011. júl. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!