Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nehezen viseli el egy lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehezen viseli el egy lány, hogy kiállok magamért. Most nem kellene?

Figyelt kérdés
Szóval ilyeneket mond, hogy örülhetnék, hogy beszél velem, meg hasonló, de amikor elkezd bunkózni, nem fogom szó nélkül tűrni, és az orra alá dörgölöm, hogy ugyan mi a rákért kell ilyennek lennie velem? És ilyenkor lelkiismeretfurdalásom van, mert szeretem. Kellene, vagy sem?
2010. febr. 2. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:

háttehülye vagy, bocsi:D

lelkiismeretfurdalás? te viccelsz?

ez a csaj megérdemlené h otthagyd. és nemiskéne h legyen lelkifurdalásod miatta sem.

az ilyen lány, aki ilyet mond egy pasinak, h örülnöd kéne h szóbaállok veled, az ilyen sebtében ottkell hagyni.

tudod mit gondol rólad ez a lány? h te egy fosadék vagy (bocsi) és örülj neki h egyáltalán szóba áll veled egy lány (ő). ez neked jó érzés? ha te ezt tűröd, akkor mit ne mondjak, hatalmas nagy papucs vagy.

24L

2010. febr. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Próbálkozik a kiscsaj, hogy jó leszel-e palimadárnak hosszú távra? De az is lehet, hogy mazo, és arra gyúr, hogy végre lekeverj neki egy maflást. Ha te nem látod közelről, én innen még annyira sem. :)


Viszont azt a metódust, hogy én szeretek valakit, aki ezzel visszaél, és lelkiismeret-furdalást vált ki bennem, ha valami nem úgy történik, ahogy ő akarja, felénk ÉRZELMI ZSAROLÁS néven emlegetik. Én személy szerint nagyon utálom és az egyik legcsúnyább dolognak tartom az emberi kapcsolatokban.

2010. febr. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jó, mondjuk régebben nagy marhaságot csináltam... De az már fél éve volt, és szerintem "leróttam a büntetésem"...
2010. febr. 2. 15:00
 4/8 anonim ***** válasza:
akkoris papucs vagy, ha ezt tűröd.
2010. febr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi volt az a nagy marhaság?
2010. febr. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy nem tűröm. És ez nem tetszik a lánynak. Hát a nagy marhaság olyan, ami miatt más már az emlékem is kitörölte volna magából...
2010. febr. 2. 16:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tudtok visszatérni a kölcsönösséghez, a tisztelethez, az egyenrangú felek közti megbecsüléshez, akkor ennek a kapcsolatnak már vége van, csak még nem látszik. :(
2010. febr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Itt megmondhatod h mit csináltál, ugyse ismerünk, de könnyebben tudnánk tanácsot adni... Am hagyd ott a csajt
2010. febr. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!