Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küzdjek-e a szerelmemért?

Figyelt kérdés
Másfél hete elköltözött tőlem a barátom, mert én valami miatt 2-3 hétig kötözködtem és Ő ezt nem bírta tovább! Sajnos február elején halt meg az Apukája, jövő hét kedden lesz a temetése. Nem figyeltem rá eléggé és hiába bántam meg és próbáltam jóvátenni, elköltözött! Azt mondta, hogy vége, mert nem változom meg szerinte sosem. Megkérdeztem, hogy vajon még lehetünk-e egy pár valamikor? Erre az volt a válasza, hogy fogalma sincs, de most nem erre van szüksége, hanem nyugalomra! Bármi lehet, de ígérgetni nem akar, idő kell neki! Véleményetek szerint van rá esély, hogy kibéküljünk? Mi ilyen esetekben a tapasztalatotok? Én még senkiért sem akartam küzdeni, mert mindig én zártam le egy kapcsolatot, így nem tudom sajnos, hogy mik a lehetőségek! Azt akarta már, hogy a felesége legyek és egy csomó tervünk volt!Tényleg mindent megteszek, bár nem zargatom. Ja, és azt hozzáteszem, hogy ha én nem keresem telefonon, akkor Ő mindig hív valami ürüggyel, de elég hűvösnek tűnik a hangja.Mi a véleményetek, mit tegyek? Várjak a megkeresésével legalább a temetésig?
2009. febr. 27. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi volt az oka, hogy hetekig piszkáltad?

Lehet csak a haláleset miatt sokallt be, mert összejött neki ennyi minden egyszerre. Szerintem adj időt neki mindenképpen. Viszont nagyon jól esik az embernek, ha ilyen nehéz helyzetben, van, aki támogatja...Pláne, ha a párja és jogosan el is várható, hogy így is tegyen az ember párja.

2009. febr. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ilyenkor megkell keresni személyesen, és ne könyörögve, de tudasd vele hogy hajlandó vagy megváltozni még egy esélyér cserébe, és nem leszel oylan mint azelőtt! utána mond azt hogy az együtt eltöltött idők emlékére kéred az esélyt, nézz a szemébe, és óvatosan fogd meg a jobb kezeddel az ő bal kezét! és utána mond azt hogy kérlek! ez a varázsszó! bármilyen makacs is a srác,megenyhül a szíve! --Chocky--
2009. febr. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Légy mindenképp mellette a temetés miatt,a mostani párom,még mindig hálás a volt barátnőjének,aki akkor átsegítette,mikor apukája meghalt.Ez nagyon fontos. Erősítheti a kapcsolatot.Biztos,hogy nem fog elhagyni.Szüksége van rád most!
2009. febr. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Amúgy mellette álltam Apukája betegsége miatt és a halálánál is! Meg is köszönte! De utána szinte azonnal rám tört ez a depresszió szerű valami... Próbáltam én már mindent mondani Neki, de jelenleg hajthatatlan! Még azt sem szeretné, ha elmennék a temetésre:(, olyan címszóval, hogy minek, ha úgy sem vagyunk együtt...
2009. febr. 27. 18:09
 5/5 A kérdező kommentje:
Vajon miért nem akar találkozni velem személyesen? És miért nem akarja, hogy elmenjek a temetésre?
2009. febr. 27. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!