Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hagyjam, vagy küzdjek tovább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam, vagy küzdjek tovább érte?

Figyelt kérdés
Van egy lány (18), akivel már 2 hónapja ismerkedem. 2 randit meg is élt a dolog, de 1 hete azt veszem észre, hogy nem akar már tőlem semmit. Hamar leráz, nem érdeklődik, mint rég, és egyáltalán nem is érdeklem szinte. A találkán jól érezte magát, és örült ha felvetettem a következő találkozó lehetőségét. Mostanság mintha kerülne, vagy nemtudom, de nagyon elszomorító, amit csinál. Mondjam meg neki, hogy érzem, vagy nézzek át rajta, ahogy ő is tesz, és talán rájön mit veszített?
2011. aug. 31. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd. Lesz jobb.
2011. aug. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Iszonyatosan gusztustalannak tartom, hogy egy ember (főleg egy nő) megtehet, ilyet a másikkal.
2011. aug. 31. 16:37
 3/11 anonim válasza:
hány éves vagy ??
2011. aug. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok
2011. aug. 31. 16:56
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha nem érdeklődi hagyd, nyilván nem akr semmilyen kapcsolatot létesíteni veled. Lehet szimpatikus voltál számára, végül megismert, és az már nem imponált neki. 18/N
2011. aug. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sztem beszéld meg vele.MErt lehet h van valami a háttérben, esetleg rólad egy pletyka vagy akármi.Csak úgy hirtelen nm változik meg senki véleménye ezt hidd el.

Vagy nm tettél vmit amivel esetleg megbántottad?Találkozgatsz más lányokkal is?

Bármi lehet a háttérben,de az a legtisztább ha megbeszéled vele,mert később bánni fogod.

Sok sikert.

2011. aug. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Csak ő van, és egy nap alatt változott meg minden. Nincs semmi zavaró tényező, ugyanúgy viselkedem vele, mint eddig.
2011. aug. 31. 17:07
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor lehet pletyka, egy rosszakaró?
2011. aug. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy semmi, egyik ismerősöm sem tud róla, nemhogy még pletykázna. Nem először vagyok ebben a cipőben sajnos.
2011. aug. 31. 17:24
 10/11 anonim ***** válasza:

sok lányak ahhoz sincs essze, hogy megmondja mit is akar...


hülyét csinálnak az emberből és találgassam ki mit is szeretne ő. Mindig túl kombinálnak mindent és nem tudnak egyenes választ adni. tiszt kiv.

2011. aug. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!