Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Hagyjam a fenébe vagy küzdjek érte?

Figyelt kérdés
szóval van egy csaj évfolyamtársam (4.esek vagyunk). Eddig tiszta közömbösek voltunk egymásnak de idén év eleje óta szemezgetünk, felvettem msnen beszélgettünk egymással majd később a suliba is párszor, aztán téli szünet után mikor visszamentünk suliba ráköszönök és meg se áll, pedig eddig mindig megállt mikor odamentem most meg tovább megy, vagy rosszabbik eset ,hogy ránézek és elfordul lesüti a szemét meg ilyenek? miért csinálja ezt? előtte tiszta jófej volt... foglalkozzak még vele vagy hagyjam inkább?:S
2010. jan. 13. 00:30
 1/9 A kérdező kommentje:
ja még kiegészíteném azzal ,hogy mindig szíveket irkált msnen, meg ilyeneket irt ,hogy szeri <3 stb... ..
2010. jan. 13. 00:31
 2/9 A kérdező kommentje:
és hát tudom ,hogy gyerekes de nem akarom letámadni, msnen meg már dacból se akarok írni neki
2010. jan. 13. 00:32
 3/9 A kérdező kommentje:
de mindig ő jár a fejemben, a nap 24órájában gondolok rá . és annyira idegesít ez az érzés ^^
2010. jan. 13. 00:33
 4/9 anonim ***** válasza:
viszonoztad az ilyesmit msn-en? ha nem akkor lehet hogy az a baj. ennyiért ne hagyd annyiban, beszélj vele.
2010. jan. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én egyszer azért megkérdezném mi a baj. Ha csak kitér végiggondolnám megbánthattam-e valamivel, de ha arra jutok semmi rosszat nem tettem hagynám a fenébe. Tényleg lehet az, amit az előttem szóló ír, nem viszonoztad.
2010. jan. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Feladni soha nem szabad! EZ NAGYON FONTOS! Max.elhalasztod a kapcsolatot egy időre.

Lehet bejössz neki,de mint általában a nők szeretik,hogy fuss utána és ő diktáljon.


Ha folytatná ezt a lekezelő stílust, a helyedben jól kikezdenék vmelyik barátnőjével, esetleg még meg is dinamikáznám... egyből lenne egy pluszod a csajnál:)

Lehet nem túl etikus, amit írtam, de hidd el, az emberek csak állatok....szép a lelkizés meg az igaz szerelem igen....de alapvetően az emberi viselkedést a természetes ösztönök vezérlik. Légy Alpha Dog!


Remélem segítettem valamennyit.

2010. jan. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
kicsit félénk a csaj, mondjuk én is... de én kezdeményeztem mindig a beszélgetést, ő sose jött oda hozzám max köszönt... miért mindig a fiunak kell futni? miért várják el ezt a csajok? hát nem tudom szerintem felejtős a dolog.. majd kiderül .. de már a szemkontaktust se nagyon adja pedig eddig állandóan nézett most meg... nem tudom mi van :D lehet elkövetett valamit a szünetbe amiért szégyenli magát?:O :D
2010. jan. 13. 01:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Az lehet látod, de azért merész dolog ebből ezt levonni, nem feltétlen csinált bármit, lehet, hogy valami nyomja a lelkét, családi probléma, vagy bármi.
2010. jan. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg debil és infantilis. inkább kérdezd meg hogy pelenkázza e még az anyuci otthon. Hülye kretén qrvája.
2010. jan. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!