Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Baj ha lassan haladunk? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha lassan haladunk? Vagy épp ellenkezőleg?

Figyelt kérdés
Megismertem egy fiút. 3 randin túl vagyunk. Csók még nem volt, viszont a második randin már meg mert ölelni :D. Kicsit félős típus, én viszont nem akarom erőltetni a dolgot, majd ha késznek érzi magát arra hogy továbblépjünk akkor majd ő megteszi. Nagyon megkedveltük egymást, sokat beszélünk. De így elgondolkoztam hogy ha már most ilyen lassacskán haladunk akkor később ha esetleg összejönnénk mi lesz. Mit gondoltok erről ha két ember kapcsolata ilyen lassan alakul? Lehet pont ez a jó? Csak mert eddig mindig az volt velem hogy a fiúk elég hamar rátértek a csókra, és most ez a helyzet így furcsa kicsit:)
2011. júl. 1. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Csak az elején lesz ilyen:)

Utána rá fog jönni, hogy szeret téged vagy sem, és ha igen, akkor megnyílik... Ha viszont már lesz csók, esetleg sex is, a korotok meg van hozzá, de nem tud megnyílni neked, vagy fél tőled, akkor pszichológus kell.

2011. júl. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon vágysz a csókora, akkor olyan helyre kell cipelni vagy hangulatot teremteni, hogy meg merje tenni. Vagy kimutatni neki, hogy te is kívánod.
2011. júl. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek is vagytok?? A beszélgetés könnyen, lazán megy, vagy szorong?
2011. júl. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

mindketten 18 évesek vagyunk :)

a beszélgetés simán megy, nincs egy percre sem csönd, és azért valamennyire meg is nyílt már mert sokszor írja hogy hiányzom neki és hogy le sem tudja írni milyen érzést váltok ki belőle :)

2011. júl. 1. 13:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy ilyen lassan haladtok, így jobban megismeritek egymást. Ha összejöttök, majd talán egy picit gyorsabb lesz.

Egy tapasztalatom: első randin csók, egy hét után szakítottunk, mert nem ismertük ki egymást igazán, túl elhamarkodottan döntöttünk, én nem szerettem bele a fiúba, pedig ő mindent elkövetett h működjön a kapcsolat.

Ezek után szerintem jobb ha lassabb a tempó :)

2011. júl. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tisztára mintha a bnőm írta volna, minden stimmel, biztos h 18 éves vagy? :DD
2011. júl. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen biztos hogy annyi vagyok :D
2011. júl. 19. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!