Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon nagy a korkülönbség?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy a korkülönbség? Elég jól haladunk a flörtölésekkel, de még mindig nem mutatkoztunk be egymásnak. Nagy baj ez?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. a pasi 29. :$$$
2011. máj. 9. 18:47
 1/8 napietus ***** válasza:
akkor a srác velem egyidős :) valami tuti nem stimmel vele, ha 17 éves kiscsajok után koslat. szerintem tájékozódj róla ismerősöktől, mielőtt ebbe belemész. nem kell minden pletykát elhinni, de azért legyél nagyon körültekintő!
2011. máj. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ. igen megtudtam róla ezt azt. hol született..blablabla..nem tudom mit tegyek :/ lehet csak arra kellenék neki? de olyan normálisan eldumálunk, közben egy-egy célzás, hogy bejövök neki..
2011. máj. 9. 19:05
 3/8 napietus ***** válasza:
beszélgettek, de be sem mutatkoztatok? hogy van ez? hol ismerted meg Te ezt a fiút?
2011. máj. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
abban az utcában szokott lenni amerre megyek haza...így mindig összefutunk.. :)
2011. máj. 9. 19:18
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

hogy én mennyire pontosan ugyanebben a helyzetben vagyok! és én sem igazán értem, célozgat meg minden,de olyan abszurd,hogy tényleg szeretne valamit Azon kívül..

a korkülönbséget nem ítélem el,csak félek,egyszerűen csak félek,hogy kihasznál és összetöri a szívem. pedig annyira nem olyan,de ki tudja manapság mennyire adják magukat az emberek.. :/

tudom,ez most nem volt nagy segítség,de hidd el,átérzem a helyzeted :( szerintem próbáljátok meg,de ha idő előtt tovább akar menni,ne hagyd magad(legalábbis gondolom nem akarod..),annyit nem ér. és kiderül,hogy működik-e :) majd írd meg mi volt itt,engem is érdekel!

16L

2011. máj. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszodat. igen én is ettől félek, mint te, de szerintem is megkéne próbálni, legfeljebb ha csak azzt akarja akkor nem hagyom magam. Engem nem fognak kihasználni.. te se hagyd. ;) Igen majd elmesélem mi történt, csak az még lehet sok idő...nem egy nyomulós fajta, szép lassan... :) Te is írd meg hogy mi let veletek!
2011. máj. 10. 19:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Rendben, sok sikert kívánok Nektek!:)
2011. máj. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi aranyos vagy! :)
2011. máj. 10. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!