Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan küzdhetném le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdhetném le?

Figyelt kérdés
Van egy pasi akivel msn-en írtó sokat beszélünk, és mindenről el tudunk beszélgetni, rengeteg hasonlóság van köztünk, és össze akarunk hozni egy talit is..csak az a bökkenő, hogy élőben még sosem találkoztunk, és lehet, hogy nem ismerne fel. Hogyan kellene találkoznom vele, hogy megismerjen pl. bulizás közben, és hogyan küzdhetném le azt az érzést, hogyha meglát személyesen akkor majd csalódni fog a kinézetemben?
2011. jún. 28. 22:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha előtte képet cserélnétek?
2011. jún. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Facebookon vannak fent képek, de szerintem így se ismerne fel.
2011. jún. 28. 22:58
 3/10 anonim ***** válasza:

vagy beszéld meg hol leszel és milyen ruhában

fel fog ismerni, ne aggódj

2011. jún. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem olyan helyen kéni találkoznotok,ahol kevés ember

mint pl. egy parkba leülsz egy lócára és megvárod.

Mondjuk közlöd vele hogy milyen ruhába leszel.

Szerintem így simán meg fog ismerni :).

2011. jún. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz, nem épp buliba kéne először találkozni, inkább kettesben valami nyílt helyen, ott van 1000 más impulzus ami ér benneteket tudtok beszélgetni meg mindent amit akartok
2011. jún. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Találkozzatok 4 szemközt és beszéljétek meg ki milyen ruhába lesz, így tuti megismeritek egymást
2011. júl. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vagy szerezz be egy videókamerát és beszéljetek egyszer azon. Utána már tuti felismer :)
2011. júl. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

megmondod milyen ruha lesz rajtad... vagy milyen cipő, vagy kiegészítők... légy már kreatív -.-

és ha sokat beszéltek, biztos ismer már annyira, hogy be tudja azonosítani a fejed.

de ez természetes, szerintem, mindenkiben van egy ilyen félsz.

2011. júl. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

mi is így csináltuk a jelenlegi párommal..facebook fotója 1 homályos katasztrófa volt.megbeszéltük és ruha alapján is megtaláltuk egymást ,majd pizzériába beülve 8 órás randit tartottunk..a végén heves csókolózás és kis híja annak hogy egymásnak nem estünk.

32/f

2011. júl. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
sztem elsőnek ahol többen vagytok, mert ez így sokkal biztonságosabb:)puszi sok sikert
2011. júl. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!