Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy küzdhetném le a beszédszü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy küzdhetném le a beszédszüneteket?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 15/F vagyok, barátnőmmel 1 hónapja vagyunk együtt. Mikor együtt vagyunk, fellépnek beszédszünetek köztünk... Ez zavaró, hogy csak állunk néma csendben, egyikünk sem szólal meg, mert nem tud valami témát felhozni. :(


Hogyan küzdjem ezt le? Milyen kérdéseket/témákat vethetnék még fel?


Nagyon zavar a csend, MSN-en szerintem nem olyan ciki, hogy vannak szünetek, de a valóságban sokkal másabb.


Segítsetek! :) Előre is köszi! :)


2009. febr. 11. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz tőle jó sokat, vagy hozz fel egy olyan témát amire a bnőd is tud reagálni... (ezt úgy értem h pl ne a fociról kezdj el vele beszélgetni)

Mit csinált ma?

Mit evett?

Mi van a kutyájával/macskájával/vagy amije van?

ilyesmik

Am ha 15 vagy és már egy hónapja vagytok együtt, akkor már szntem nem is kell annyit beszélgetnetek... Ilyenkor azért már egészen összeszoknak az emberek és egyszerűen csak jól érzik magukat...

Hááát nekem így hirtelen ennyi infóból ez jutott eszembe...

Szurkolok neked!!!

2009. febr. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
sok közös program ahol nem csak ültök :)
2009. febr. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Vagy csak simán csókold/öleld meg ilyenkor :)
2009. febr. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
64%

Hát szerintem az első válasz nem volt a legpraktikusabb mert én szoktam a barátnőmmel a fociról beszélni mert focizom.Néha elmondom h. lőttem gólt meg milyen volt a meccs meg hogy nyertünk focitornát meg ilyenek.És akkor ő mondja h. milyen ügyes vagyok meg ilyenek.Ha ennek vége akkor én rákérdezek hogy neki mi volt Táncon mert ő meg táncol szóval ilyen egyszerű kérdezd meg mi volt az edzésén miket csináltak ilyenek , ha nem jár edzésre akkor mit csinált ma..:)Hát én nagyon nem tudok mást írni mert valahogy nálunk soha nincs ez a bizonyos beszédszünet.Végső esetben mond neki "De jó a pólód" hol vetted?blabla Mennyi volt?blabla nagyon jól nézel ki benne!! Ha új pólót látsz rajta akkor Mikor vetted ezt a pólót mert nagyon jól nézel ki benne..Ennyi juttot hirtelen az eszembe


14/F

2009. febr. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Szia,

Szerintem konkrét kérdések helyett, inkább egy dolgot javasolnék. Menjetek moziba. Ott lesznek színészek akik szépen beszélnek, ti meg majd a végén jól kibeszélitek hogy ki fia borja, miért lőtte hasba, de jó is volt, vagy dehogy...Aztán legközelebb megint, azután meg hogy az a pirossapkás mien idióta volt, stb.

Egyébként olvashatnál is néha, neten midenfelé női dolgokról is, ha már efféle példánnyal kívánod az idődet múlatni, vajh miről is gondolkozik egy nő két fodrászat között...

Meg ha nem folyton a sexen járna az eszed, akkor eszedbe jutna valami kérdés is, amin jól el lehet csámcsognia.

Egyébként irtam egy kb 4 oldalas hogy beszéljünk a semmiről retorikai kistanulmányt, de szerintem unalmas lett úgyhogy azért se copyzom ide.

Csá.

2009. febr. 12. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mint lány, én úgy vagyok vele hogy ha kínos a csend és nincs miről beszélgetni, akkor valszeg annyira nem is illetek össze... bocsi ha lelombozó vagyok... de szerintem barátokkal és szerelmekkel is úgy van, hogy ha nem akarunk tudni a másikról mindenfélét, akármit (és ez esetben tudnád mit kérdezgess és nem itt kérnél tanácsot) akkor nem sok értelme van az egésznek. Már ha komoly kapcsolatra vágysz. Ha szexre, akkor persze nem szóltam ;)
2009. febr. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hozz fel egy alaptémát az majd kibontakozik,mondasz valamit a tegnapról onantól csak majd feljön valami
2009. márc. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!