Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért "félek" a fiúktól?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "félek" a fiúktól? Hogyan küzdhetném le ezt az érzést?

Figyelt kérdés
17 éves,kicsit félékebb,visszahúzódobb lány vagyok.Még sosem volt pasim és az a helyzet,hogy tartok a fiúktól.Pl. ha állok egy busz megállóban és elsétál mellettem egy pasi vagy ha sétálás közben velem szemben jön egy,inkább kerülöm a tekintetét.Ez szerintem azért van,mert nincs nagy önbizalmam.Vannak fiú ismerőseim,velük jól megvagyok,de idegen fiúkkal nehezen elegyedek szóba.Szeretnék már barátot,de félek tőle,hogyha mondjuk összejövök eggyel,mit fog hozzá szólni a családom,meg a barátaim. :S Nem tudom,hogyan küzdhetném le ezeket a problémáimat.Kérlek,segítsetek! :(
2011. jún. 28. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
gyakorolj velem:D
2011. jún. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

ezt nem te írtad ki? ha nem, akkor érdemes elolvasni.

2011. jún. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem én írtam ki,de köszi. :)
2011. jún. 28. 21:44
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hidd csak el, mi is legalább annyira zavarban vagyunk. Hallottál már fiukat nagy hangon csajokról beszélgetni meg láttad már h. oda füttyentenek egynek? Na ha párbeszédre kerülne a sor remegne kezük lábuk...

Ha pedig valaki rád mosolyog, vagy jobbat tudok TE mosolyogsz rá valakire, hidd el a reakció magáért fog beszélni.

Ha nem vagy csúnya (márpedig senki se az) semmi baj nem történhet, csak szépen lassan meg kell szokni az adódó helyzetet :)


Sok sikert!

2011. jún. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ismerek egy hozzád hasonló lányt és elkezdtem vele beszélgetni, mert megpróbáltam volna vele összejönni. Nem sikerült, de szeretett velem beszélgetni. Azt mondta hogy már ez nagy dolog. Ha gondolod beszélgethetünk, hátha tudok segíteni valamit.
2011. jún. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szeretnék segíteni, ha tudnék, de sajnos nem tudok, mert magam is olyan vagyok mint Te kérdező, csak éppen fiúban. Én is vágyom már egy barátnőre, de nálam is a félénkség a legnagyobb probléma és visszatartó erő.

De ha gondolod írj privát e-mailt, talán két hasonló ember közelebb tudna jutni a megoldáshoz.

21/f

2011. jún. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Solarian ***** válasza:

Képzeld én ugyanígy érzek csak a lányok iránt.

Sztem nincs más esély nagy levegő azt hadd szóljon. 16/f

2011. jún. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!