Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kéne tennem? Félek a fiúktól

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Félek a fiúktól

Figyelt kérdés
Én félek a fiúktól, főleg általában azoktól félek a legjobban aki tetszik nekem, és én ebbe beleőrülök. Annyira szeretném ha egy fiú átölelne de ha még hozzá se tudok szólni...
2011. jún. 22. 01:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
add önmagad, és hallgass a szívedre. mindig azt tedd, ami az első gondolatod!
2011. jún. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%

Féljél is tőlünk, mert ha hozzánk mersz szólni leharapjuk a fejedet.

=D

Amúgy meg mi is izgulunk.

2011. jún. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Van egy remek ötletem, bár az ötlet inkább önbizalomhiányt, és erős szégyenlősséget illetve rossz önbecsülést hivatott orvosolni. Garantáltan működik, és még csak találkoznunk sem kell hozzá.

Ha kíváncsi vagy,akkor privi...

2011. jún. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Sztem tök egyszerű ha csaj vagy és nem valami klímaváltozás.


Odamész és közlöd a sráccal aki tetszik, hogy félsz és próbáljon meg meggyugtatni, aztán már minden megy magától ;)

2011. jún. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

A válasz írója 61%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 01:23

Privát e-mail a válasz írójának


Ezt kb úgyhangzik mint egy bóvli álláshirdetés :D

2011. jún. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

ma 01:23



Én sosem izgulok!


Erős vagyok, spanyol vagyok kibszott gyilkológép vagyok.


pssszt! Csi csi csillagom!



-torrente-

2011. jún. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Tuti hogy nem fogunk össze jönni :( elrontottam, olyan hülyén viselkedtem mikor találkoztunk, de az a barátnőm miatt is volt mert ők tök jól elvoltak én meg féltékeny voltam :( aztán lemondtam róla, de tetszik nekem még valaki, találkozni akar velem, csak hogy én nagyon félek hogy mi lesz :(
2011. jún. 22. 01:29
 8/15 anonim ***** válasza:
Mi lesz? Hát világvége! Van mitől tartanod!
2011. jún. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem, nem álláshírdetés volt az, és nem is bóvli :D
2011. jún. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ott sceszed el, hogy tervezel, sose tervezz csak érezd jól magad aztán majd kialakul ha van valami ami kialakulhat.


A srácon is múlik, lehet nem is jössz be neki akkor meg nincs mit tenni, van még sok másik srác is.

2011. jún. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!