Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kéne tennem? Félek a fiúktól

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Félek a fiúktól

Figyelt kérdés
Én félek a fiúktól, főleg általában azoktól félek a legjobban aki tetszik nekem, és én ebbe beleőrülök. Annyira szeretném ha egy fiú átölelne de ha még hozzá se tudok szólni...
2011. jún. 22. 01:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Figyi.A fiúk jobban félnek a lányoktól.Hozzánk szólhatsz nyugodtan,a fiúk még inkább örülnek ha egy lány hozzá szól.

19/F

2011. jún. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

neked is ajánlom mint sok másnak is a "Brian Tracy - Phoenix szeminarium" -ot, ez velem csodát tett, kb két hét alatt elmúlt a gátlásaim jó része, és kijöttem a depresszióból... csináld azt amit mondanak benne, csodát fog tenni, én se hittem a szememnek!

f17

2011. jún. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
köszi de érzem hogy ezek nem nagyon segítenek x3
2011. jún. 22. 17:51
 14/15 anonim ***** válasza:

önbizalmamat felvitte, meg már nem vagyok depis... de most kaptam kosarat, szal megint elkenődtem:S Nem tudok csajozni, csak barát lehetek sajnos:S Fősuliig nem sikerül akkor ebből drogozás lesz, és hátha az feloldja a gátlásokat:S

előző f17

2011. jún. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
gondolj bele hogy ő is csak egy fiú a sok közül csak a te szemedben tűnik annyira fontosnak :) am. én is ilyen vagyok sose merek kezdeményezni..de ez szerintem inkább a fiú dolga
2011. jún. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!