Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti mit szólnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szólnátok egy szerenádhoz?

Figyelt kérdés
Ezt úgy képzelem -nálam már tervbe van véve, csak épp nem vagyok szerelmes-, hogy este elmegyek hozzá és játszok neki a hangszeremen (szaxofon). Aztán remélem, tetszik neki, és utána elmegyünk egyet sétálni. :) Csak ilyenek jutottak eszembe, hogy szegénynek nehogy kényelmetlen legyen, hogy pl. nem úgy van öltözve, vagy éppen rossz passzban van...tudom előre is odaszólhatnék neki, de azt szeretném, hogy meglepetés legyen. Hát még ki kell találnom...
2011. jún. 27. 11:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az tuti, hogy meglepetés lesz :D
2011. jún. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne ezzel gondom, apámnak viszont annál inkább... ha meghallaná, az lenne az első, h kimenne, és megnézné, h ki az az őrült, aki este az ő háza előtt csap zajt... Amúgy aranyos "terv". :)
2011. jún. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Korfüggő.. Én elolvadtam volna, apám pedig megzuhintotta volna az illetőt egy vödör vízzel :)
2011. jún. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Sztem előtte szólj neki, hogy el akarod vinni vhová és akkor tuti úgy lesz öltözve és a hangulata is jó lesz gondolom :)
2011. jún. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
szaxofon? igen..vödör víz,vagy tojás! :D
2011. jún. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Na, ha szaxofon, akkor neked még szerencséd van. Mit kezdjek én az elektromos basszusgitárral? Cipeljem az erősítőt? Amúgy jó ötlet, készülj fel néhány vödör vízre, de ha a barátnődnek tetszik, biztos megvigasztal - pacsi!
2011. jún. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
:D Igen, erre már gondoltam, hogy vacsorázni hívom, és előtte kedveskedek a szerenáddal. Meg arra is, hogy a családtagokkal előre megbeszélném... :) Mindegy, akkor majd gyorsabban fog menni a tervezés.
2011. jún. 27. 11:46
 8/13 A kérdező kommentje:
bassgitár!! :D Nem lenne rossz az se, sőt, áramot a házukból kivezetnéd, aztán egyszer csak rázendítesz :D:D
2011. jún. 27. 11:47
 9/13 anonim ***** válasza:

El kell hogy keserítselek.

Ma olyan korban élünk, hogy nincs helye a romantikának, a csaj nem tud mit kezdeni a dologgal, az esélyeidet inkább rontja, mint javítja.

Sajnos még az is jobban bejön, hogy odamész a csajhoz és lazán annyit mondasz: "Na?"

Ha jól nézel ki, ennyi is elég, ha meg nem...

2011. jún. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
jó, de én nyilván egy romantikus lányra pályázom!
2011. jún. 27. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!