Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem keres, ha tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres, ha tetszem neki?

Figyelt kérdés
Pedig általában nagyon okos vagyok ebben a témában, de azért szeretném a ti véleményeteket is hallani. Tehát a szitu a következő: táncoltunk, dicsért, tetszem neki(igen, mert mondta is, és láttam is rajta), mosolygott, hozzám ért, beszélgettünk, csocsóztunk, tehát minden ami kell. Mondjuk más városban lakunk, tök messze egymástól, ezen meg is lepődött. Tudja a keresztnevemet, de ha van egy kis esze és fészbúkja (jaj ez a mai világ), akkor megtalált volna a banda honlapján, ez tuti. De azóta sem keres: vagy nem talált, vagy nem fészbúkos(amit elég nehezen hiszek), vagy egyszerűen nem akart. Szerintetek?
2011. jún. 26. 13:10
 1/4 WhiteLabel ***** válasza:
100%
Nekem sincs fészbukom, azt még is élek.
2011. jún. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, ez a faszbuk nem a világ közepe.
2011. jún. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Őő, nem, nem csak szexelni akart, helytelen.


Nem is mondtam, h aki nem fészes, nem él, csak neki nyilván van a munkája révén is. :)

2011. jún. 26. 13:17
 4/4 anonim válasza:

Hol volt ez a dolog egyaltalan?

A szamod miert nem kerte el, engem ez aggaszt a legjobban.

Ha valaki kedvel valakit es nem akarja a kontaktust elvesziteni akkor elkeri a szamat VAGY ha nem akar nyomolus lenni akkor a facebook-jat.

Szerintem akkor nem kedvel elegge vagy pedig azt varja,hogy te lepj.

2015. okt. 28. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!