Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nem keres, akk tuti, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem keres, akk tuti, hogy nem tetszem neki?

Figyelt kérdés

Összegabalyodtunk egy sráccal egy buliban, akivel van közös óránk. Azóta ott egy párszor láttuk egymást, de nem beszéltünk. Ő nem keresett, én felköszöntöttem iwiwen, ott visszírt, de az iskolában sem beszéltünk. Én nem mertem.

Szóval ha már nem keresett, meg csak mosolyogva köszönünk egymásnak, akk már kizárt, h tetszem neki? vagy van még esély?


2009. dec. 8. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
ezt így nem tudhatjuk esély mindíg van, de ha enm próbálod meg kicsi rá az edély, h. összejöjjetek, adj nekii egy első lökést...és meglátod mi lezs, ah nem próbálos meg akkor felesleges dologról ábrándozol....
2009. dec. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit jelent az összegabalyodás? Ez azért nem mindegy... Amit leírtál, az nem túl bíztató...
2009. dec. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
smárolás, meg tapizás :S
2009. dec. 8. 16:06
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Hát ennyi,akkor ezt buktad, max még egy pipára jó vagy nála de semmi több, nem tudom miért kell rögtön az első randin hagyni h megujjazzon meg stb.
2009. dec. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hmm, hát ez érdekes válasz volt. nem is idevág... mert nem is volt randi, és nem is volt semmi ilyesmi...
2009. dec. 8. 16:14
 6/7 anonim ***** válasza:

16:13-nak a tapi meg az ujjazás nem ugyanaz...xD

Kérdezőnek meg próbálj vele beszélni ,nem csak neki kéne tenni valamit.

2009. dec. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egy kis kaland voltál neki, akivel csókolózott egy jót és felejthető...:(((
2009. dec. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!