Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tetszem neki, akkor miert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszem neki, akkor miert nem keres fel valahogy?

Figyelt kérdés
Egy buli alkalmaval (3 hete) elkezdett egy fiu udvarolgatni nekem, tetotol talpig vegigdicserte mindenem; majd megolelt es megfogta a derekam (en meg eltoltam a kezet, es fogtam magam es elmentem onnan, es nem is mentem vissza). Azota is latom a sracot, hogy tobbszor nez engem, meg mindig hangosan koszon, de egyszeruen nem keresett fel azota. Miert?
2011. máj. 15. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
talán... hm nem inkább nem majd rájössz vagy valaki elmondja nincs kedvem emiatt koptatnom tovább a billentyűzetet
2011. máj. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Úgy van vele, hogy ha egyszer eltoltad a kezét még1x elfogod...
2011. máj. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert nem adsz rá jelet, hogy megérné újra próbálkozni.. menj oda te hozzá, beszélgess vele, vagy dicsérd, mosoloyogj rá.. stb. és ha bejössz neki ezek után menni fog a dolog. =)

egy kapcsolatba mind2 félnek lépni kell! különben ha össze is jöttök hamar vége lesz. Nem elég mindig a másikra várni.

2011. máj. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De szamomra tul tolakodo volt akkor, es mivel mar volt benne egy par pohar sor, gondoltam ki tudja mi lesz nala a hatar, ezert toltam el. Amugy meg azota tortent valami erdekes: beszelgettem 3 baratnommel es odakialltotta az egyik baratbomnek, hogy meg jon neki eggyel- amire a csaj megkerdezte,hogy mivel, arra pedig azt mondta, hogy egy vallomassal, aztan a csaj csak annyit mondott neki, hogy dehogyis. Abban a pillantban arra gondoltam, hogy vajon nem azert csinalta, hogy lassa a reakciomat vagy hogy feltekennye tegyen? Mert maskor nem ilyen, sot maskor eleg csendes.
2011. máj. 15. 17:06
 5/6 anonim ***** válasza:
hát figyelj, olvasd el a kérdésed. azt írod benne, hogy egy srác próbált közeledni, te visszautasítottad, majd megkérdezted, hogy miért nem kezdeményez. semmi mást nem írtál. ezért húzzuk a szájunkat mert csak az jött le hogy ez neked eddig nem logikusan történt.
2011. máj. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom, hany 18 eves csaj hagyna, hogy egy majdnem idegen 30 eves ferfi fogdossa??
2011. máj. 15. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!