Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek jól nézek ki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól nézek ki? Randiznátok velem?

Figyelt kérdés

[link]


kort is, légyszi...én 19 vok.

meg, ha vmi nem tetszik, akk azt is írd le, h mi és miért.


2011. jún. 23. 00:32
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:

Fú hát női szemmel válaszolok most neked !


Az arcod NAGYON ápolatlan !

Meny el egy kozmetikushoz ő talán tud vele valamit kezdeni.

Hát a fejed ( Egy drogos hoz hasonlít ! )

Már bocs .

És ezek a hülye beállások .

ezeken a képeken a vas orrú bába is elbújhat melletted akkora az orrod :( !


Én női szemel így elemezném a külsőd .

Ja és azt a rózsaszín felsőt azonnal vágd ki a kukába .

Roppant B*zis !


27 / L

2011. jún. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
Előző 19 évesen milyen legyen a bőre? Babapopsi vagy mi? Kérdező én értem amit írsz, nekem is van olyan barátnőm, aki egész egyszerűen "elvarázsolja" az embereket, és hiába öltözködnék úgy, mint Ő vagy próbálnám utánozni, ez nem olyan tulajdonság, amit lehet másolni.
2011. jún. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 A kérdező kommentje:
Én mindig igyexek a legújabb divat szerint öltözködni, de mégsem tudok olyan jól kinézni, mint ő.Neki nincs sok húúúúdedivatos cucca, általában ugyanabban jár, viszont azt mondják, h mindenkinek a saját stílusa áll jól.Én sajnos nem találom meg...nem tudom, mi állna jól.
2011. jún. 27. 16:00
 34/51 anonim ***** válasza:

Én tuti, hogy nem jönnék össze veled, de még haverként se pedig kedvesnek tűnsz... de olyan taszító vagy valamilyen oknál fogva nem vagy férfias, szerintem kiröhögnélek ha meglátnálak az utcán...

17L

2011. jún. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
Nem, nem, nem. Pufi, ápolatlan arc, régimódi frizura, és RÓZSASZÍN ing?! :):) :)
2011. jún. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:

De ronda vagy .

Vazze

2011. júl. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 Eronne válasza:
Ramegyek nagyba , gondoltam vmi jo csaj lesz erre meg... xD
2011. júl. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:

Nagy bátorság volt tőled, hogy felmerted tenni ide a képeidet, ezt tisztelem!


Nekem is hasonló nagy orrom van meg erős, vastag szemöldökön és nem vagyok a lányok kedvence...


21/F

2011. nov. 30. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:

A ruházat azt sugallja, hogy éppen melegbárban vagy. Divatb_zis.

A hajaddal is csinálj valamit, mert az is illik az előbb említett bárba.

Ennyi.


_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-

Kérdések a válaszolókhoz:


Mi a f@sznak szedje a szemöldökét? A pink ruci felejtős, de a csipesz nem? Tipikus tinip_csák, fújj, de undi a szőr?!?!?! pffffffff

A szőr egy FÉRFI vonás és pont.


Kérdező: CSAK akkor szedd, ha extrém, pl.:

[link]


_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-


A másik...

Az arca 16-20 éves kor között nem is lesz magától olyan, mint egy kisbaba segge. Tipikus tinip_csák, fújj, de undi a patti?!?!?! pffffffff

Ilyen korban TERMÉSZETES. Ha pedig elmegy kozmetikushoz, az szintén B_ZIS lépés lenne.


Az IGÉNYESSÉG és "ÖNNYALAKODÁS" között van egy kis k_rvanagy különbség.

2011. nov. 30. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
Ne értsd félre, én csávó vagyok, ráadásul hetero, csak olvastam itt a sok fikázást, és nyugi, ha van is benne valami, csak relax, ahogy válaszolgattál, látszik h nem vagy f*szfej vagy ilyesmi, csak egy kis törődésre vágysz amivel semmi baj nincs, kis változtatás itt-ott aztán menni fog az. Különben is mennyi olyat látni, hogy igazi hegyitroll gyerekek 10-es nőkkel szaladgálnak....
2011. nov. 30. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!