Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek jól nézek ki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól nézek ki? Randiznátok velem?

Figyelt kérdés

[link]


kort is, légyszi...én 19 vok.

meg, ha vmi nem tetszik, akk azt is írd le, h mi és miért.


2011. jún. 23. 00:32
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
70%
szerintem kezdj valamit a szemöldököddel, Kiszel Tünde már rég nem divat.. IGEN fiúknál se !:)
2011. jún. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
87%

01:08: Nem bírtam megállni, hogy ne közöljem, a következtetőképességed iránti csodálatomat... miért baj, ha valakinek vannak barátai vagy nagy nehezen az összespórolt pénzéből vett egy autót? Haverokkal meg nyilván narancslét fog inni az ember meg kakaót, nem?

Az meg, hogy levágod a másik haját, csak mert Neked nem tetszik.... ráadásul előre kitervelve az egészet. PFFFF!


Mellesleg a kérdezőnek csak ez a 2db ruhája van? (Mindegyik képen ugyanaz a RÓZSASZÍN ing, esetleg a fehér dzseki) Ráadásul 'vok'....

2011. jún. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
80%

Hát, nem randiznék veled, az tény... De nem néznél ki rosszul...

Viszont a rózsaszínt szerintem rohadt gyorsan felejtsd el... -.-" Kivéve, ha meleg vagy, akkor maradhat.

Továbbá tényleg, a hajadnak sem ártana egy kis stílusváltás^^"

Illetve ha szép, egészséges fogaid vannak, akkor igyekezz úgy mosolyogni, hogy látsszanak, mert ezzel a mosollyal szerintem úgy nézel ki, mint aki épp befosott^^"

Bocsi az őszinteségért^^"

2011. jún. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
100%
bocs, a 20/L lemaradt^^"
2011. jún. 23. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
100%
mint aki épp befosott :D:D:DDD besírok
2011. jún. 23. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
100%
mik ezek a baktériumok a képeken? elég b*zi fejet vágsz, fiam. a legfontosabb, hogy sportolj, mert ott bizony kerekedik a pocak.
2011. jún. 23. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem randiznék veled!Nekem túl kisfiús vagy!Meg nagyképűnek is tűnsz a kép alapján!De lehet hogy ez nem így van!Bocs
2011. jún. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
100%

Segíteni szeretnék.


A külsőd alapján nem randiznék veled , szóval a belsőddel kéne megfognod.

A rózsaszint felejtsd el kérdlek és legközelebb majd akkor tűrd így be az inged ha kicsit laposabb/izmosabb lesz a hasad. A hajad nem tetszik, viszont kerek arcformád van .. úgyhogy nem tudom a hosszú hajon kívül mi álla még jól KÉRDEZZ fodrászt.

És már mondta valaki, hogy ha szép a mosolyod akkor nyugodtan vigyorogj, bár szerintem is jó ..például az utolsó képen( ami a legjobb, az összes többi értékelhetetlen). A lánnyal meg nem értek egyet, fiatal vagy bulizz, érezd jól magad... ÉS bárki bármit mond ha te így érzed jól akkor természetesen ne változtass semmin attól még, hogy nekünk nem ez tetszik=)

17/L

2011. jún. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 A kérdező kommentje:
Szerintetek milyen haj állna jól?
2011. jún. 23. 17:20
 20/51 anonim ***** válasza:
100%

[link]


innen az elsőt esetleg el tudnám képzelni

2011. jún. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!