Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek jól nézek ki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól nézek ki? Randiznátok velem?

Figyelt kérdés

[link]


kort is, légyszi...én 19 vok.

meg, ha vmi nem tetszik, akk azt is írd le, h mi és miért.


2011. jún. 23. 00:32
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
100%
Uhh szerintem azt a hajat inkább ne amit az előző javasolt!Bocsi előttem lévő!
2011. jún. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
100%

No problem :D Ízlések és pofonok :D

"előtted lévő" :)

2011. jún. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
73%
úgy nézel ki mint egy bu zi, sztem felejsd el ezt a búza hajat kopaszra katonásra, menny el edzeni legyél skinhedes mint én, ezt a buza ruhát is felejsd el vmi magyarosat végy fel,
2011. jún. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
100%

Ez off:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 06-23 01:08


Jézusom... te már régen beteg vagy, ha valakinek levágod a haját álmában, azért mert NEKED nem tetszik... én nem sírtam volna, hanem ugyanolyanra tépem a frizud, amilyet te csináltál...


Kérdező:

Én nem randiznék veled.

Ok:

Nekem kissé ápolatlannak és igénytelennek tűnsz ezzel a szemöldök-haj párosítással, nem sportolsz (vagy nem eleget), nincs jó ízlésed az öltözködésben, szóval összességében nem azt sugárzod, hogy te egy férfi vagy, hanem egy kissé szerencsétlen ágról szakadt divatkövető srác, aki mellesleg biztos nem ért a nőkhöz.

Bocsánat, ha sértő, de számomra ilyen benyomást keltesz.

20L

2011. jún. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
100%

Külső alapján nem randiznék veled, mert ápolatlannak tűnsz. A szemöldök még nemis olyan vészes...de a haj az borzasztó. Azt a hasat is el kéne tűntetni. Rózsaszín inget hanyagolni kéne, eléggé b*zis, főleg azzal a fehér övvel.


Hajadat vágasd le valami rövidebb kicsit kócos fazonra azt szeretem egy pasin;) adj le pár kilót, kezdj el gyúrni. Érdemes lenne, mert alapjáraton nem ronda az arcod.

16L

2011. jún. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:

az arcod rendben van,normális arc,jó mosoly stb.De a hajad az katasztrófa.Állati rosszul áll!

Ilyesmi kellene,hidd el:

[link]

szóval sima egyszerű rövid tüsi,nagyon pici zselével!

a rózsaszín inget is felejtsd el a fehér övvel együtt.Fiúknál nagyon búzás,és a világos színű farmer is nagyon búzás.Sötét farmer,sötét öv(barna,vagy fekete),és világos ing(kék,fehér,krémszínű,szürke,de semmiképpen se piros,se rózsaszín,se lila).Férfiasnak kell lenni.Ja és esetleg a borostát kellene növesztened,hogy férfiasabbnak tűnj.

2011. jún. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 Rebiiés9654 válasza:

Ha stílust váltanál, vagyis nincs több rózsaszin ing fehér övvel,más frizura, egy kis ápoltság meg ilyenek, akkor lehetne róla szó. Így semmiképp!

16/L

2011. jún. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
lehet, h a korom miatt (L/14), de sztem nem vagy valami casanova. Bár lehet élőben más de a hajad...-.-"
2011. jún. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
hát ez sztem olyan szőrnyű h nemtom elképzelni h bárhova is javulhattna...javaslom az arcátültetést, és a botoxot ;)) (15/L)
2011. jún. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 A kérdező kommentje:

Alapból hullámos a hajam, csak megnövesztettem és vasalom.Van 1 haverom, akinek egyenes a haja és nagyon népszerű is.Régen én is sötétebben öltözködtem, de ez az egyeneshajú haverom is világosabb ruhákat hord, jó a haja...igaz ő nem vasalja...meg mindenféle színes pólói vannak...rózsaszín meg ilyen b*zis ingei sincsenek.Gondoltam, ha kicsit színesebben öltözködök, majd én is olyan népszerű leszek, mint ő. Ő nem olyan, h csak a bunkók körében népszerű, hanem tényleg mindenki bírja...megpróbáltam kicsit hasonlítani rá...igaz kicsit irigy is vagyok...de gondoltam, ha rá hasonlítok, akkor engem is szeretni fognak majd...igaz, én kissé visszahúzódó vagyok, ő meg nagydumás.

Szóval én régebben egyszerűen öltözködtem, elkezdtem divatos ruhákat hordani...ha tetszett, ha nem, igazítgattam a hajam...de mégsem lettem jobb...ő meg csövesnek is öltözhet bozontos hajjal, akkor is mindenki bírni fogja.

2011. jún. 27. 14:13
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!