Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, miért nem mertek megszól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért nem mertek megszólítani?

Figyelt kérdés
Mármint miért csak bámultok? Nem vagytok gyerekek, és én sem eszek meg senkit...általában. :) Na azt viszont megfigyeltem, h a bunkó pasik mindig rám másznak...őket muszáj lekoptatni...rám van írva, h "Normálisak kíméljenek"? :D
2011. jún. 22. 15:42
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
Ja, még nem árultad el, hogy mennyi idős vagy. Sokat számít.
2011. jún. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
Nem, nem öltözöm k.rvásan, hibás. :P Amúgy 20 vagyok és távol áll tőlem az az erőlködés, h "jónő"-nek akarjak kinézni. :P És szoktam én is leszólítani srácokat, pl strandon, ilyenkor viccesre veszem, ennyit én is elvárnék. :) Ja igen, virtuál tér nem számít, úgy könnyű. :P 15:53 ráhibázott, tényleg fotós vagyok. :) Áá, szóval a flegma bunkó csajok betettek nektek és ezért nem mertek megszólalni, értem én. :P
2011. jún. 22. 16:02
 13/40 A kérdező kommentje:
Az már csak nem trouble, ha fel merészelek venni egy szoknyát? Akkor inkább maradok a kertészgatyónál, ha úgy könnyebb. :P
2011. jún. 22. 16:04
 14/40 anonim ***** válasza:

A 15:33-as vagyok!


Bocs szivi, nős vagyok! :)


Ha szeretsz portrét fotózni, akkor kérd fel a srácokat arcmodellnek. Ha bejön, szerepet is cserélhettek!

2011. jún. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
Engem például kimondottan taszit mikor a csajnak olyan büszke kisugárzása van, hogy most ő a nagybetüs NŐ és a férfiak ki kell érdemeljék a kegyeit.Ott van még a mindenre gyanakvó, jégfalat maga köre épitő csaj, aki elvárja, hogy a férfi szépen megolvassza a jéghegyeket körülötte stb. stb. Tessék barátságosan,pozitivan viselkedni és akkor a rendes srácok is odajönnek egy ilyen szimpatikus lányhoz.
2011. jún. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
Bocs szivi, Isten ments, h neten keresztül ismerkedjek, ez a halálom. :P
2011. jún. 22. 16:07
 17/40 anonim ***** válasza:

"Áá, szóval a flegma bunkó csajok betettek nektek és ezért nem mertek megszólalni, értem én"

Igen, pontosan.Nem látok ebben semmi kivetnivalót.Ezzel sok srác igy van és ha nem birod elfogadni ezt a realitást, akkor ne tegyél fel ilyen kérdéseket.

2011. jún. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%
Emancipunci van, szólítsd meg te a fiúkat :)
2011. jún. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:

Én teljesen átlagosan öltözködöm. Vagyis inkább sportosabban. :P

Engem sem mernek megszólítani, max csak a kisebbségiek, de az más tészta. (adjá má' pézt, he, ...stb)


Így jártunk :/

26/N

2011. jún. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
Nyugi, nem viszem túlzásba az "én vagyok az űberkirály, nem jó nekem akárki" blablát...amúgy tényleg nem jó akárki, de mondom, alapelvárásai csak lehetnek az embernek. :)
2011. jún. 22. 16:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!