Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Ha rátok ír ismeretlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ha rátok ír ismeretlenül egy srác egy közösségi oldalon és egyből randira hív, akkor az nektek korai? 17/F

Figyelt kérdés
Mert ugye azt senki sem vitatja, hogy ha bejön valaki, akkor ahhoz nem kell idő, hogy eldöntse, hogy megismerkedne-e vele élőben. Az pedig szintén evidens, hogy nem lehet valakit interneten keresztül, maximum nagy vonalakban megismerni. Tehát ha ezt nézem, akkor egyáltalán nem túlzás egyből randira hívni egy lányt, de persze a ti véleményetekre vagyok kíváncsi
2011. jún. 17. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy ha bejön a srác akkor először beszélek vele msn-en egy pár napig és ha még utána is szimpatikus akkor mehet a találka. :)
2011. jún. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Aki facebookon próbál randira hívni egyből elutasítom
2011. jún. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát én mindenképpen beszélgetnék vele egy kicsit mielőtt rábolintok.
2011. jún. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem is puhítsd kicsit előtte. :) úgyis érezni fogod a gesztusaiból, ha bejössz neki. 2-3x beszélj vele és aztán hívd el szerintem. :) sok sikert!
2011. jún. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ÉLből azzal indítani vadidegenül, hogy "Szia! XY vagyok. Lenne kedved randizni?" Szerintem elég bunkó és nyomulós stílus, bár lehet, hogy a mostani tizenéveseknél bejön. Egy párkereső oldalon még talán oké, de amúgy ne ezzel kezdj. Esetleg először talán kezdjetek el ismerkedni, és amikor már több napja-hete jól eldumálgattok, akkor dobj fel egy talilehetőséget, nem feltétlenül randinak nevezve azt.
2011. jún. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ki ne próbáld ember xd

akkor azt hinné semmi komolyat nem akarsz tőle csak meg akarod kicsit döngetni. nem jó ötlet. az előző válaszok korrektek.

2011. jún. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!