Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Ti mennyire vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti mennyire vagytok benne abban, hogy ha egy srác bejelöl benneteket egy közösségi oldalon és ismeretlenül randira hív? 17/F

Figyelt kérdés
Függ attól, hogy milyen szöveggel, vagy abszolút csak a kinézet dönt, esetleg meg se nézitek, inkább ismerkedtek a saját körötökből? Ha számít a szöveg, akkor mit kedveltek pl?
2011. jún. 17. 10:01
 1/10 anonim ***** válasza:
ha nem ismerem akk először meg akarnám ismerni...idegenekkel nem randiznék...a szöveg meg mind1 ha úgyse ismerem...
2011. jún. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sztem először a képeidet nézik meg, ha nem tetszel nekik akkor el se olvassák, de válaszolni biztos nem válaszolnak.
2011. jún. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is így imerkedtünk meg a párommal. Összesen kettő darab levelet váltottunk (iwiw). Ő sem és én sem ismerkedtünk még így látatlanban.

Mostmár fél éve vagyunk együtt.

23N

2011. jún. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem ismerkednék netről, akkor sem, ha egy Johnny Depp szintű pasi hív el. Szeretem a hagyományos módszer szerinti ismerkedést...:D


18/L

2011. jún. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A szöveget kb le se szarják. Ha pedig valami sablon dumával jössz, amit már ezerszer hallottak, akkor még le is járatod magadat.

Nyilván lesz feléd némi bizalmatlanság és távolságtartás, de amint meglátják az képeidet, amint drága cuccokat hordasz és menő kocsid, vagy más értéked van, ők fognak neked visszaírni.

2011. jún. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Engem is bejelölt egyik osztálytársam bátyja, és rám is írt... aztán nagyjából, amikor egy hete leveleztünk, akkor előállt azzal, hogy nem-e taliznék vele. Én akkor azt mondtam, hogy nekem ez még korai és azóta (4 hónapja) nem is beszéltünk egymással... -.-"
2011. jún. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát randi max akkor ha már előtte beszélgettünk minimum 1-2 hétig és sokmindent megtudtam róla. Én is neten keresek barátokat :)

16/L

2011. nov. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Szerintem ha normalis a kinezeted es nem vagy pedo nincs semmi baj, ismerkedj csak ;)

A szöveg meg hát..... Amit csak akarsz, ne játszd meg mgadat de ne is legyel tul ramenos

2013. jún. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
SOHA
2013. aug. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem mondjuk 1 hét beszélgetés után találkoznék vele ha nincs túl messze :D
2013. szept. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!