Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy szólitsak le egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BheBhe kérdése:

Hogy szólitsak le egy lányt egy buliban vagy utcán?

Figyelt kérdés

Hogy kezdjem?

Miről beszéljek vele?

Bizonytalan vagyok :/


2011. jún. 15. 00:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Határozottan. Bármiről.
2011. jún. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
"Gyüssz topogni gecó?"
2011. jún. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nemkell beszélnetek semmiről .


Buliban odajön hozzád és mondja : " Szia meghívsz egy italra?" ez az esetek 99% bejön. onnantól már viheted is oda ahova akarod 2-3 feles és nemcsak lelkileg de testileg is 100% san a tiéd.

2011. jún. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hidd el, elég okos vagy te, hogy kieszelj valamit. Ne mondj betanult szöveget, azt a lúzerek csinálják. Azért írok egy példát, amit egy ismerősöm ajánlott: Szia! bocs, hogy úgy zavarlak, hogy nem is ismerlek, de nem bírtam megállni, hogy ne mondjam el neked: gyönyörűek a szemeid, nagyon szép a hajad stb. vagy amit kitalálsz. A csaj erre csak jót válaszolhat, biztosan megköszöni. Hogy hogyan folytasd a beszélgetést, netán hogyan hárítsd el, ha a lány mérges lesz rád, azt már te is biztos ki tudod találni.
2011. jún. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Olivér én valami ilyesmire gondoltam.... :D

Na de a lényeg:

- " Szia. Megláttalak és idejöttem mert aranyosnak talállak. Balázs vagyok." Tovább? hogy legyen?

bocsi ha helytelenűl írok "teló"

2011. jún. 15. 01:10
 6/12 A kérdező kommentje:
ez csak egy "példa"
2011. jún. 15. 01:11
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát sajnos ez igen csak betanult szöveg és régimódi is és ezzel nem akarlak megsérteni mert régen a régi mentalitásnál ez müködött.


Lány függő hogy mit kell neki mondani nézz rá a lányra és ha látod hogy beválalósabb vagy ribanc kinézete van akkor keményebben szólj hozzá :) ha egy "tanulósabb- csinos" lány akkor kell összeszedni magad mert náluk nehezebb a helyzet

2011. jún. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen akkor a "ribanc" kategória kieset nem rossz ha magadat adod de ne meny oda utcán senkihez . Kezdésnek Szórakozó helyen hódíts ott könnyebb és a lányok is könnyen rávehetőek mindenre. ha meg nagyon leitattad őket akkor a hazamenet a BKV-t is kocsinak nézik szóval az se gáz DISCÓ a NO.1
2011. jún. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2011. jún. 15. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nincs véletlenül egy nyelvtankönyved?



Jaaj, bocs, nem tudtam kihagyni...

Legyél magabiztos. Én azt vettem észre, hogy a fiúk mostanában egyáltalán nem mertnek leszólítani lányokat. Még a szemezni is alig mernek.

Szóval határozottan menj oda hozzá, hogy "Szia! Hogy vagy? Nincs kedved beszélgetni egy kicsit?"

Kérdezd meg, hogy hány éves, hol lakik, hova jár suliba stb.

Hajráá!!

2011. jún. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!