Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szólítsak le egy vadidege...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szólítsak le egy vadidegen pasit/mivel menjek oda hozzá buliban, h ne tűnjön túl nyomulósnak?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki azt hinné, h lúzer v 13-14 éves vok, azért kérdeztem meg, mert eddig mindig megvártam, h a pasik kezdeményezzenek, én csak a jeleket küldtem, h jöjjenek, de most már szeretnék változtatni és ÉN kezdeményezni! Kíméljetek meg az idióta, bunkó beszólásoktól kérlek!

18/L


2009. dec. 22. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
szija nincs kedved kettesben beszélgetni vm nyugis helyen? vagy vm ilyesmi
2009. dec. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Van több varjácio, megszokott " nálunk " figyi

-Van tüzed ( már ha dohányzol )ha nem...

-Oda mész 1 fickohoz és ezt mondod: szeretnék veled táncolni, mert a barátnöm állitja hogy te nem tudsz táncolni .. :D -elmegy veled ez tuti

- vagy nem hivnál meg egy kolára mert itt nincs egy férfi aki meghivna. hidd el köpni nyelni sem tudna,

-vagy ( ez buli végén a kiszemelt ) nem hivnál nekem egy taxit mert ellopták a mobilom , ezek után lesz ami lesz

-vagy esteleg még a buliba : lekéred táncolni, ugyis megy és utána már csak rajtad áll

2009. dec. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Ezek jók, de olyannal NE menj oda, hogy "meghívnál vmire?!"

Az olyan pasik, akik úgymond népszerűek, el fognak küldeni, akármilyen jól is nézel ki!

2009. dec. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy a kérdezö a népszerö fickokra menne, de bocs ha tévedtem, népszerü fickoknál elérni semmit nem lehet , föleg nem a kérdezönek, aki nem nyomulos stb....

és 18 éves, bocsi az off-ért .

2009. dec. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
22:12 Igazad van, nem feltétlenül a népszerűekre hajtok (bár jó lenne), mert tudom, h náluk csak a ri.bancoknak van esélyük, én pedig nem vagyok az...
2009. dec. 22. 22:18
 6/7 anonim válasza:

a 2. válaszolo tippjeiböl szerintem max a telefon elhagyós taxis jó.(bocs) vagy ha nem akarsz még menni, mert ugye megszeretnél vele ismerkedni akkor,(a taxis rész helyett) mond hogy hivja fel a bnöd mert nem találod...aztán kombinálhatod valami olyan szöveggel, hogy levágós legyen, hogy nincs pasid, vagy a buliban csak csajokkal vagy.

Most más nem jut eszembe, de szerintem elég ha jeleket küldesz..felveszed a szemkontaktust és kész... ha bejössz a srácnak és nem félős.:D

meg a tűz kérés se rossz,de én pl nem dohányzom és nem járnék olyannal, aki igen, de ha cigizel akkor gondolom ez nem gond.

22/F

2009. dec. 23. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én múltkor úgy ismerkedtem össze egy sráccal, hogy akárhányszor elment a közelemben, integettem neki:D egy idő után visszaintegetett, később pedig már magától is, utána pedig odajött:)

szerintem az a lényeg, hogy ne legyél mesterkélt, légy felszabadult és add önmagad:)

2009. dec. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!