Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szólítsak le egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsak le egy lányt a buliban, hogy ne verjenek össze?

Figyelt kérdés

Sajnos volt már rá példa. :(( Elemntem egy buliba egyedül. Odamentem egy lányhoz, megvolta a szemkontaktus, táncoltunk, aztán meg volta a csók, beszélgettünk, és a semmiből odajön a pasija mit akarok a lánytól, és szó szerint megvert ott helyben.

Kérdezem én, minek meg egy lány bulizni, ha vn pasija, aki ráadásul ott van?!

Máskor, hogyan kerüljem el a dolgot?

A lány egyszer se ellenkezdett vagy valami.


18F


2011. júl. 29. 00:06
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem kicsit gyors a tempód szemkontaktus után tánc meg csók, és sztem buliban nem nagyon lehet ismerkedni, legalábbis ha normális kapcsolatot akarsz és nem egyéjszakást, amúgy meg attól hogy vkinek van párja még eljárhat buliba, csak tudja, hogy hol a határ, bár vannak olyanok akiket ez nem érdekel..
2011. júl. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Máskor pasit szólíts le! A csaja nem fog megverni, max megtép egy kicsit, vagy összekarmol. :D
2011. júl. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
tanulság: ne menj el egyedül bulizni, me ez lehet a vége. amúgy meg peched volt sztem, de ez van..
2011. júl. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Esetleg ha nem bír összeverni? Nyámnyila ...
2011. júl. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!